Nejkrásnější pláže na ostrově Brač v Chorvatsku

# Nejkrásnější pláže na ostrově Brač v Chorvatsku

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Brač s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže v Bracu zařazují do krásyPláž Zlatni Rat - tato pláž je jistě nejznámějším na celém ostrově a jedním z nejznámějších v Chorvatsku. Pláž Zlatni Rat je výjimečná pro svou postavu, zvláště pokud se na ni dívá ze vzduchu. Je to obchodní značka chorvatského cestovního ruchu a je hlavním detailem mnoha brožur nebo pohlednic. Je to samozřejmě populární a velmi dobře vybavené. Pláž má vše, co potřebuje. Tam se mění kabiny, sprchy a eskorty pro záchranáře, kteří se starají o bezpečnost plavce. V mělkých vodách je vodní park - výborné místo pro dětské hry a na pláži jsou kavárny a kluby s velkou nabídkou zábavy a osvěžujících nápojů. Mladší hosté jsou na naší pláži, ale počet dospělých a párů s dětmi není zanedbatelný. Koneckonců jsou všichni vítáni na naší pláži. Svojí povahou bude pláž Zlatni Rat přivítat všechny hosty.

 Kotlina pláž Bol Brac - Tato pláž se nachází v samém centru Bol, na ostrově Brač, vedle restaurace s nepřátelskou atmosférou. Kromě koupání a opalování, když chcete jíst lahodné jídlo, stačí udělat pár kroků a už jste u stolu, ve stínu a čekáním na objednávku. Jak budete čekat, až budou talíře přijít, čas projde krásným výhledem, který pochází z terasy této budovy. Je umístěn přímo na pláži a je proto velmi dobře umístěn, aby si mohl užít okamžik.

 Paklenica FKK Bol Brac - Na jižní straně ostrova nedaleko mnoha krásných pláží Chorvatska Zlatni rat v Bol na Brači je jednou z nejznámějších nudistických pláží FKK na pláži Paklina. Pláž se nachází na západním konci známého Zlatého rohu. Hlavní část pláže je štěrková a asi 200 metrů dlouhá, pokud hledáte více soukromí, pokračujte pěšky na západ, kde najdete krásné písčité a skalnaté zátoky.

 Zora Sumartin Beach - Pokud si odjedete trajekt z Makarské do Sumartinu na Brač, nejprve uvidíte tuto překrásnou pláž a pak jen záliv a přístav, odkud vyjíždíte z trajektu. Pláž je oddělená od osady, v přírodním prostředí - mezi skalami a borovicemi. Oblázky jsou uprostřed, zatímco strany jsou vyzdobeny šitými skalami, některé vhodné pro opalování. Moře je mimořádně čisté, klidné a příjemné. Než se dostanete do balíčku - přineste sluneční brýle, vodu, ručníky a nejlépe slunečník. Na pláži není žádný přirozený stín, takže slunečník přijde velmi dobře.Pláž Lovrečina - pláž se nachází v zálivu Lovran. Je to zvláště dobré pro rodiny s dětmi, ale každý si může najít svou kvalitu. Je vyroben z jemného písku, má velký mělký bod, a proto děti hrají na něm. Pláž je obklopena zelení, za zděnou kamennou zdí a nabídka je obohacená o restaurace v bezprostřední blízkosti. Pokud jste unavení z plavání a opalování, je nejlepší sedět v restauraci a vychutnat si lahodné občerstvení. Ti, kteří nejsou příliš hladoví, mohou hledat nějaký osvěžující nápoj.Pláž Murvica je velmi populární. Je krásná a nachází se v přírodním prostředí. Nachází se v jižní části ostrova Brač, pod obcí Murvica. Je vyroben z malého štěrku, pokrytého skalami a pokrytých šumivými vlnami čistého moře. Pláž má určené místo pro koupající se. Je atraktivní svým vzhledem, zejména proto, že je to pohled na dálku, který odhaluje siluetu sousedního ostrova Hvar.

 Beach Zastup Brač Split - vedle obce Splitska na ostrově je pláž Zastup. Je umístěn v zátoce, obklopen silnicí a je snadno dosažitelný. Pláž je ze středně velkých dlažebních kamenů, obklopena zelení a místní silnicí. Přední část moře je mělká, vhodná pro děti a lidi, kteří plavou méně těžce. Izolovaný od obce, takže je dobře, že budete mít vše, co potřebujete, a to zejména pokud si myslíte, že na pláži strávit celý den.

 Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala