Nejlepší pláže na Krku Chorvatsko - 10 nejkrásnějších pláží

# Nejlepší pláže na Krku Chorvatsko - 10 nejkrásnějších pláží

Kvarner

Krk (otok Krk)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Krk s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na ostrově Krk zařazené do krásy


Pláž Golden Bay, nebo některé z nich nazývané Velo Čelo a Biškupići, je krásná štěrkovitá zátoka na západním pobřeží ostrova Krk, několik kilometrů severně od Starého Bašky. Kvůli vysokému strmému chodidlu není možné dosáhnout pláže, takže jediný přístup na pláž je lodí, což je důvodem, proč je populární mezi námořníky. Zlatá pláž je zobrazena na mnoha brožurách na ostrově Krk.

Otok Krk najljepše pla

Pláž Potovošće se nachází na východní straně ostrova Krk, asi jeden kilometr jižně od města Vrbnik. Pláž je kamenná a je situována v odlehlé zátoce a hlavní rysy pláže jsou křišťálově čisté moře, klid a klid. Tato krásná pláž je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Krk a Kvarneru.

Plaža Potovišće Krk

Vela Beach se nachází v Bašce na jihu ostrova Krk. Pláž je písčitá - oblázková, dlouhá 1800 metrů a patří k nejkrásnějším a nejznámějším plážím v Chorvatsku. Kolem hlavní pláže je několik hotelů a velké množství apartmánů, restaurací, barů a další turistické nabídky Bašky, která je tou nejsilnější turistickou atrakcí. Od roku 1999 je pláž označena modrou vlajkou kvůli čistotě moře a bohaté nabídce na pláži. Křišťálově čisté moře, krásné bílé oblázky a jedinečné panoramata s výhledem na hory Velebit a ostrov Prvic dělají tuto pláž zvláštní.

Vela plaža Baška

Pláž Oprna se nachází na západním pobřeží ostrova Krk u Stara Bašky a je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově. Pláž je písčitá a oblázková a nemůžete se k ní dostat, pouze pokud zaparkujete na silnici a stoupnete několik stovek metrů na strmém proudu nebo lodi.

Plaža Oprna Krk

Pláž Vela Luka se nachází na jihovýchodě ostrova Krk, nedaleko Bašky, asi 5 km od známé pláže Vela plaža. Pláž Vela Luka je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí vyhnout davům, které jsou nevyhnutelné pro pláž pláž Vela, protože se nachází v centru Bašky. Pláž je písečná - oblázková, v létě je k dispozici gastronomické zařízení.

Plaža beach Vela Luka baška

Jert Beach se nachází v Pinezići na západním břehu ostrova Krk v borovém lese, který poskytuje stín pro všechny hosty, kteří se chtějí schovat před sluncem. Pláž má modrou vlajku pro čistotu moře. K dispozici jsou 2 bary na pláži, Beach Bar Jert a Beach Bar Mocca, kde si můžete osvěžit a popíjet koktejly s krásným výhledem na pláž a záliv. Pokud hledáte rekreaci, můžete si pronajmout pedál nebo dětskou trampolínu.

Plaža Beach Jert Pinezići island Krk

Sv. Marak se nachází nedaleko Risiky na východním pobřeží ostrova Krk, 25 km od Krčského mostu a pár kilometrů severně od Vrbniku. Nachází se v klidné a tiché zátoce, která vede asfaltová silnice z vesnice Risika. Riziko je malé místo, které se skládá z několika osad, které dohromady počítají pouze 150 obyvatel. Pláž Sveti Marak je zvláštní, protože je jednou z mála písečných pláží na ostrově.

Plaža Sv Marak Riska

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala