Nejkrásnější pláže na ostrově Vir v Chorvatsku

# Nejkrásnější pláže na ostrově Vir v Chorvatsku

Sjeverna dalmacija

Vir (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Vir s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na ostrově Vir řazené podle krásyPláž Cove Duboka Draga je obzvláště drahá lidem tohoto místa. Hosté budou vždy doporučovat návštěvu pláže a často říkají, že jsou nejkrásnější pláží v Vir. Ostrovanci říkají, že Cove Duboka Draga je nejkrásnější pláž v Viru. Nedaleko se nachází pláž Crvenka. Je to jasné moře a vzdálenost od osad. Nachází se na severozápadní straně ostrova, mimo ostrova. Na pláž se dostanete lodí, jako je plachetnice nebo plachetnice.

Plaža Duboka Draga VirPláž Crvenka se zdá být neinterační a velmi nepřístupná pláž. Pokud se podíváte na břeh, můžete snadno vyvodit, že to není místo pro každého. Tato pláž ve skutečnosti láká dobrodruhy a milovníky přírody. Pokud máte zájem o podmořský svět a divokou zvěř, která se děje pod hladinou moře, určitě si to užijete. Skalnaté dno přitahuje mnoho druhů a na druhé straně tlumí přítomnost lidí.

Crvenka otok Vir više slikaPěkná pláž je jedním z hlavních na ostrově Vir. Pláž je vyzdobena a vybavena všemi potřebnými věcmi pro tento účel. Je 300 metrů široký, velmi oblíbený a vždy dobře osídlený. Kromě pronájmu pedálu nebo jiných rekvizit pro sebe nebo děti, existuje mnoho místních restaurací a restaurací, které nabízejí občerstvení nebo chutné jídlo.

Plaža Žitna VirPláž Donja Prezida Vir - Pláž je charakteristická mělkým mělkým mořem a na pláži v kombinaci s betonovými částmi. Vedle pláže je velké množství soukromých ubytovacích zařízení, stravovacích zařízení, jako jsou kavárny a restaurace. Pláž je opravdu sporná, vhodná pro všechny věkové kategorie, zejména pro rodiny s dětmi. Na pláži není žádný přirozený stín, takže je dobré přivézt slunečník a chránit ji dobře. Pokud chcete osvěžit mimo moře, navštivte některé místní kavárny a vychutnejte si oblíbený nápoj.

Plaža Donja Prezida VirPláž Sapavac je výjimečná pro písečný terén s výraznou červenou barvou. Kromě písku je mnoho částí pokryto trávou a pláž se dotýká moře vodou, protože půda je velkou částí země. Říkají toto bahno při léčbě revmatických onemocnění. Pláž je pokrytá borovými lesy, pro své hosty je spousta stínu a nedaleký automobilový tábor.

Plaža Sapavac VirPláž Velika Slatina je oblázková, zatímco moře je jemným pískem. Je umístěn v malé zátoce a má obě strany s kotvištěmi pro menší čluny. Za pláží se nachází mnoho apartmánů, stejně jako stravovacích zařízení. Z pláže máte výborný výhled na ostrov Pag. Moře je klidné a mělké. Je vhodný pro rodiny s dětmi, zejména pro hosty v blízkých apartmánech.

Plaža Velika Slatin VirGornja Prezida je dobře udržovaná pláž v mnoha letoviscích v jihovýchodní části ostrova Vira, nedaleko Donje Prezidy. Na pláži se může pochlubit písečné mořské dno, zatímco tam jsou velké oblázky. Moře je zde čisté, vhodné pro všechny věkové skupiny. K dispozici je dětské hřiště vedle pláže, zatímco v pozadí jsou ubytování pro turisty. Gornja Prezida je přístupná pláž, nejčastěji navštěvovaná turisty z místních penzionů, hosté z jiných osad na ostrově se k tomu také dostanou.

Gornja Prezida Vir više slikaPláž Radovanjica - ostrov Vir - mezi mořem a ulicemi Stará cesta k Viru je pláž Radovanjica. Pláž je kompletně zdobená, je zčásti štěrkem a částečně betonována. Je to skvělé pro celodenní dovolenou, protože na pláži máte vše, co potřebujete. Betonová část je vhodná pro opalování a čisté moře přichází jako pravidelné občerstvení. Přestože jsou na pláži palmy a další spodní stromy, není na něm žádný přirozený stín. Bylo by dobré vzít s sebou slunečník nebo si pronajmout jeden na plážovém stánku.
Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala