Paklina nudistická FKK pláž Bol, Chorvatsko

# Paklina nudistická FKK pláž Bol, Chorvatsko

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na jižní straně ostrova, v blízkosti mnoha nejkrásnější chorvatská pláž Zlatni rat v Bolu je jedním z nejznámějších nudistické FKK pláže, Paklina. Na pláži se nachází na západním konci slavného Zlatého rohu. Hlavní část pláže je oblázková a dlouhá asi 200 metrů, pokud hledáte více soukromí, dále pěšky na západ, kde najdete krásné písčité a skalnaté zátoky. Vzhledem k tomu, hodně větru, Bol je známý pro windsurfing, ale pokud máte rádi surfování, to je ideální místo pro vás. Většina zařízení se nachází v lese nad pláži Zlatni Rat cca 10 minut chůze od pláže Paklina. V pozadí je borový les, který poskytuje stín pro všechny. Paklina je skutečně jedním z nejkrásnějších nudistických pláží v této části Dalmácie.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala