Nejlepší pláže na ostrově Cres v Chorvatsku - 10 nejkrásnějších plážích

# Nejlepší pláže na ostrově Cres v Chorvatsku - 10 nejkrásnějších plážích

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Cres s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na ostrově Cres uspořádané podle krásy


Záliv Žanja Cres - Skrytá a přirozená zátoka, která postihuje krásu nedaleko krásné zátoky Sv. Ivan Cres. Nejčastějšími hosty jsou námořníci a ti, kteří přijedou organizovanou námořní dopravou. Přesto existují turistické stezky pro horolezce a lidi, kteří jsou zkušení pro dlouhé procházky na nerovném terénu. Pokud máte v sobě dobrodružný duch, zveme vás k vychutnání krásné pláže v zálivu Žanja. Vyplácíte nám důvěru ve slovo.

Uvala Žanja Cres


Pláž Mali Bok, Koromačna Ostrov Cres - Pokud jste na místní cestě z Orlec, na východní pobřeží ostrova Cres, přijdete na tuto osamělou malou pláž. Pláž se jmenuje Mali Bok, krásná a skrytá v přírodním kaňonu. Hlavní část pláže je tvořena silnějšími balvany, je průchodná a vhodná pro všechny. Musíte však chodit na pláž, což nemusí být pro každého. Skuteční milovníci přírody ocení zejména skutečnost, že se nedokáží dostat na pláž autem, a proto budou mít obzvlášť radost z výhledu při sestupu a sestupu na hladinu moře.

Mali Bok Cres


Sv. Slavný Ivan se nachází na západním pobřeží ostrova Cres. Nachází se v blízkosti Lubenic na zmíněném ostrově, ale mimo obytnou zónu. Je přirozeně kompletní a jako taková okouzlí svou krásu. Námořní lidé to zejména rádi přijíždějí kvůli obtížnosti přicházet z pevniny.Plaža Sv. Ivan Luvenice Cres

Pláž Koromačna se nachází ve východní části ostrova Cres. Nachází se mimo areál, v přírodním prostředí s okolní skalní krajinou. Na pláž lze dosáhnout po zemi a samozřejmě u moře. Místní silnice, která vás vede na pláž, vede z nedalekého Beleje. Pláž je speciální pro skály a mělké jeskyně. Je to skvělé pro milovníky přírody a obecně pro lidi, kteří milují klid a klid. Je to populární, ale není to jako žádná jiná pláž. Je to oblíbený pro námořníky, zejména kvůli impozantnímu pobřeží, které je nejlépe vidět v menší vzdálenosti od moře. Kromě toho v blízkosti pláže je malý mol, kde mohou být kotviště ukotveny. Pokud máte rádi krasový, vyřezávaný skalnatý břeh a křišťálově čisté moře, přijďte na pláž Koromačna.

Plaža Koromačna Cres

Pláž Beli Cres - To je krásná pláž na ostrově Cres. Malá pláž se nachází v obci Beli, hned vedle přístavu. Je krásně zdobený, obklopen kamennými zdmi a starými kamennými domy. Nazývá se to místo, tj. Pláž Beli, a je bohatá na štěrk a čisté moře. Na jedné straně je pláž v kontaktu s přírodními skalami, zatímco na druhé straně pokračuje údolní přístaviště přístavu s doprovodným pohostinstvím. Pláž je také známá pro svou linku Zip pro hosty, kteří hledají dobrodružství.

Plaža Beli Cres

Pláž Kovačine Cres - Na severním okraji Cres se nachází krásná pláž Kovačine. V osídlené části, s kempem se stejným jménem vedle. Pláž je vybavena veškerým doprovodným obsahem, od táboření po pohostinství. Je to obsah a velmi zajímavé. Pokud máte zájem, zkuste se naučit, jak se potápět v blízkém potápěčském centru. Jižně od pláže je hotel s ubytovacími kapacitami, ale tam je také mnoho soukromých ubytování. Pláž má různorodou konfiguraci, od betonových ploch až po jemný písek, který je z hlubin vyfrézován. Jedna část pláže má značku FKK.Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala