Nejkrásnější pláže na ostrově Pag Chorvatsko

# Nejkrásnější pláže na ostrově Pag Chorvatsko

Sjeverna dalmacija

Pag (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Pag s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na ostrově Pag, zařazené do krásyBeritnica Pag - Tato pláž se nachází na ostrově Pag, jižně od malé vesnice Metajna. Je to zvláštní přirozeně složité horniny v mělké vodě, skvělé pro fotografie nebo prostě obdiv z břehu. Odpočiňte si v Beritnici s krásnou třírokovou scénou. Ti málo kvalifikovaní mohou vylézt na jednu z nich a zapamatovat si nezapomenutelné chvíle z letní dovolené. Pláž je jinak obklopena skalnatou krajinou, s menší oblázkovou pláží. Neexistuje žádný přírodní stín, stejně jako žádná kavárna (nejblíže k pláži Ručica).Plaža Beritnica PagPláž Ručica Pag - Mnoho lidí říká, že se jedná o nejznámější pláž na ostrově Pag. Pokud nesouhlasíte s tímto tvrzením, přinejmenším souhlasíte, že je to jedna z nejznámějších pláží na tomto ostrově. Pro Zrće je obtížné, aby se někteří pláže zúčastnili, ale pláž Ručice je lépe prezentována hostům po celý rok. Je to velmi populární, většinou kvůli své kráse. Neudržitelná příroda, drsné prostředí a poněkud izolovaná poloha této pláže.

Plaža Ručica PagPláž Čista Kolan - název nejlépe popisuje tuto pláž na ostrově Pag. Čistá pláž je stále jedním z těch, které vás okouzlí. Tato pláž se nachází v blízkosti Kolan, na stejné straně jako pláž Zrce. Je to však tichá pláž vhodná pro požívání ticha, slunce, nedělních večírků. A tato pláž je velmi oblíbená a přitahuje mnoho hostů.

Plaža Čista Kolan otok PagPláže Šimuni Pag Camp - Šimuniho největší kemp je jeho písčité - oblázkové pláže táhnou po celé délce. V kempu vás přivítá šest zdobených oblázkových a písečných pláží, z nichž jsou i dvě pláže pro psy.

Plaže Kampa Šimuni otok PagCaska - pláž je kombinací písku a štěrku. Nachází se v bezprostřední blízkosti hotelu, kde je také kavárna, kde se hosté mohou osvěžit. Beach Biser nemá přirozený stín, takže je žádoucí, aby hosté na pláži s sebou přinesli potřebnou ochranu proti slunci. Tato pláž je velmi dostupná, klidná a vhodná pro všechny věkové kategorie. To je zvláště dobré pro dětskou hru, stejně jako pro lidi, kteří plavou méně těžce. Hloubka vody se mírně zvyšuje a dno je pokryto kamennými pružinami.

Plaža Caska PagSrčanka Pag - Tato krásná pláž se nachází několik kilometrů jižně od tábora Šimuni na ostrově Pag v jeho západní části. Pláž je divoká a skrytá, trochu tvrdější, ale stojí za to, protože zanechává dech.

Plaža Srčanka pagPláže Urša a Fortuna jsou dvě sousedící zátoky, několik set metrů vzdálené na západním pobřeží ostrova Pag pár kilometrů jižně od Šimuni. Pláže jsou většinou z písku a jsou proto vhodné i pro děti. Křišťálově čistá voda, izolace, klid a klid jsou tím, co nabízejí tyto zátoky a nikoho nenechávají nikdo lhostejný. Mírně na severu je další krásný ohyb Srčanky.

Pláže Dubrava a Delfinka - Mezi skalami, v této malé zátoce se nachází tato krásná pláž na ostrově Pag. Hned vedle pláže Dubrava je pláž Delfinka. Pláž Dubrava je přirozená atmosféra, ohraničená skalami na třech stranách a mořem a výhledem na chorvatské pobřeží. Čisté moře je místem pro toto místo a zeleň naplňuje tuto krásu. Přestože je pláž obohacená zelení a vegetací, nemáte tu správný stín. Pokud navštívíte pláž, dejte si s sebou slunečník a buďte dobře chráněni před slunečními paprsky.

Plaže Dubrava i Delfinka PagPlanjka je prostorná pláž severozápadně od Novalje. Je pokryta jemným jemným pískem, sluncem a má mělkou mořskou vodou. Je ideální pro vodní hry nebo plážový volejbal. Prkna jsou dobrou volbou pro rodiny, zejména pro ty s malými dětmi. Mnoho stravovacích zařízení se nachází podél pláže. Občerstvení s oblíbeným nápojem nebo si vychutnejte své oblíbené jídlo je k dispozici všem. Pro dětskou hru a celodenní zábavu máte mnoho plážových doplňků, stejně jako sportovní rekreační obsah, který následuje po pláži.

Plaža Planjka Pag više slikaPláž Caska se nachází v blízkosti známé pláže Zrče, na východ od Novalje. Caska je pojmenována po malém městečku Caska, nacházejícím se ve stejnojmenném zálivu. Pláž se nachází mezi plážemi Zrće a Zubovići a Kustići. Krásná pláž je vyrobena z kombinace jemného písku a štěrku. Mnoho z nich je popsáno jako nejkrásnější pláž na ostrově, takže se podívejte na fotky a zjistěte, proč je to tak.

Plaža Caska PagNejznámější pláž na ostrově Pag, pláž Zrće je jednou z nejznámějších chorvatských pláží obecně. Pláž se nachází na velké zátoce Zrce, 4 km od centra Novalje a je nejlepším místem, které je známé po celém světě. Pláž je oblázková, s krásným výhledem na moře a je doprovázena množstvím obsahu zejména pro mladé hosty. Celodenní večírky, noční scény a hudební hosté z celého světa jsou kombinací pro mladé publikum, které se těší silnému rytmu techno hudby. Pláž má několik klubů, což znamená, že taneční hudba nebude chybět.Plaža Zrće PagPláž Straško Pag - Pag je známá svými svůdnými plážemi, mezi kterými je nejznámější pláž v Chorvatsku - Zrče. Při této příležitosti budeme popsat pláž Straško, která se nachází na jihu Novalje. Je to krásná oblázková pláž, která se rozkládá 1,5 km. Vstup do moře je strmý a písečný, takže pláž je vhodná pro seniory a děti. Pláž Straško má několik restauračních zařízení, konkrétně barů a restaurací. K dispozici je také bohatá nabídka sportu, takže si to užijete. Toto je skvělé místo pro rodiny, zejména pro rodiče, kteří přicházejí s dětmi. Pláž je obklopena borovými lesy a samozřejmě moře, které ústí na břeh. Pláž Straško Modrá vlajka pro kvalitu a čistotu moře.

Plaža Straško Pag više slikaKukurina Beach se nachází v Potočnici, která je součástí města Novalja, 20 km severně od města. Potočnica je malá víkendová vesnice v severní části ostrova Pag, oáza zeleně, klid a klid, ideální pro rodinnou dovolenou a pláž Kukurina je ideálním místem pro všechno. Malou písečnou pláží se dostanete přes stromy a skály a můžete auto opustit v obci. Jedná se o jednu z nejkrásnějších skrytých zátok na Pagu.

Plaža Kukurina Potoćnica Pag


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala