Nejkrásnější pláže na ostrově Hvar v Chorvatsku

# Nejkrásnější pláže na ostrově Hvar v Chorvatsku

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Hvar s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže v Hvaru se řadí mezi krásyDubovica - Do pláže se dostanete, pouze pokud zaparkujete auto na silnici a sestupíte asi 10 minut. Určitě doporučujeme, abyste hledali tuto pláž, pokud jste na Hvaru, protože pláž se delí. Pláž Dubov dol je skutečně velice velká vzhledem k tomu, že vedle ní je jen několik budov. Hosté přijdou s jachty nebo čluny, které jsou zakotveny u pobřeží a vychutnávají si čisté a teplé vody naší zátoky. Jedná se o oblázkovou pláž obklopenou skalami a přírodní zelení. Není tam žádný stín a nebudete moci pronajmout slunečníky na pláži.

 Lučišća bay beach je krásná zátoka se nachází asi dva kilometry severně od Svety Nedjelja na ostrově Hvar. Pláž je velmi malá a nemůže být přijata velkým množstvím lidí, ale naštěstí je velmi obtížné dosáhnout, většinou není zaplaveno. Je třeba jet na pláž ze Sveti Nedjelje.Ostrov Sveti Jerolim je malý ostrov nedaleko Hvaru, jehož délka pobřeží je 2,37 km. Kolik stojí náklady Jerolimu na nudistickou destinaci, potvrzení přijatá společností Lonely Planet, která prohlásila, že je to 5. místo určení pro cestování v roce 2012, a CNN prohlásila ostrov za nejlepší destinaci na světě pro všechny, kteří hledají naturismus. Zvláštní důraz CNN je kladen na slunečné bílé skály a soukromí v borových lesích. Jerolim je spojen s ostrovem Hvar maršálskými taxíky, které často odjíždějí od nábřeží.

 Pláže v místě Ivan Dolac na ostrově Hvar se většinou nacházejí mezi přírodními skalami. Oblázkové pláže s jemným přístupem k moři, vhodné pro slabší plavce a pro děti v hlubinách. Moře je klidné, čisté a příjemné teplé. Jedna část pláže je zpevněna a zdobena kamínkem. Během léta se zde nejvíce zdůrazňují různé slunečníky, koupací pláště a ručníky.

 Pláž Veliki Pokrivenik Hvar - Pokud jste v Pokriveniku na ostrově Hvar, musíte vidět tuto krásnou pláž. Při pohledu z zálivu směrem k otevřenému moři před vámi je ostrov Brač, vlevo, a Makarská trochu vpravo. Stejně jako ostatní pláže na ostrově je tato přírodní krása vyrytá ve skalnaté krajině. Přírodní vzhled pláže fascinuje, zvláště když věnujete velkou pozornost skalám kolem. Fenomenální pohled může urychlit puls, ale v nejlepším slova smyslu, protože takový přirozený prostor spočívá na vaší duši a těle.Pláž Zaraće Hvar - na tomto malém místě, vypadá spíše jako tropická oáza, izolovaná od zbytku světa s neodolatelnými barvami modrého moře. Pláž Zaraće je izolovaná, nachází se mimo samotnou osadu, avšak v bezprostřední blízkosti nabízí kompletní turistickou nabídku. Zamyslíme se nad soukromými ubytováními a samozřejmě také restauracemi, které nabízejí jídlo a nápoje. Navíc místní restaurace nabízejí nejlepší rybí speciality, ale můžete si objednat i jiné jídlo - jak si přejete. Můžete se dostat na pláž místními prostředky, zaparkovat auto asi 50 metrů od pláže a pokračovat pěšky.Pláž Veprinova se nachází v zátoce v Gdinji na jižní straně ostrova Hvar. Pláž je štěrkovitá zátoka s křišťálově čistým mořem. Pokud hledáte klidný koutek daleko od městského hluku, je tato pláž ideálním místem pro vaši dovolenou. Gdinj je malé turistické místo s několika restauracemi a trhy a najdete vše v nedalekém Jelsa. V zálivu, vedle pláže je krásná rybí restaurace Veprinova, kde můžete ochutnat dalmatské speciality.

 Pláž Zečja Poljica - leží na severní straně ostrova a je bohatá na husté borové lesy a skalnatý kras. Jedná se o oblázkovou pláž a můžete se k němu dostat lodí z nedaleké Poljice. Stejně jako ostatní pláže na této straně ostrova, Gargoyle je umístěn mezi skalami s jen skrytým objektem zezadu. Je to ideální místo, kde si můžete vychutnat klid a klid, vychutnat si vůni borových jehel a pocit slanosti ve vzduchu.

 Pláž Pokonji dol je stále krásnou zátokou na ostrově, na jižním okraji města Hvar. Pláž se dívá na malý ostrov stejného jména - Pokonji dol. I když se nachází mimo centrum, tato pláž má doprovodné stravovací zařízení, a proto nabízí bohatou nabídku pro své hosty. Soukromé ubytování v blízkosti pláže hostí velké množství hostů, zatímco jiné pocházejí z nebo z města nebo jiného blízkého místa na ostrově. Nedaleko pláže je restaurace, která nabízí opravdu fenomenální pokrmy.

 Pláž Zavala Hvar - Skalinada se nachází mimo samotnou obec, hned vedle krásného kamenného domu Dolce Vita, který si můžete pronajmout, přirozenou pláž a krásně naplněnou v létě. Stejně jako mnoho pláží na této straně ostrova, Skalinada pláž nabízí skalnaté svahy, jemné štěrk a krásné moře. Voda je čistá a příjemně teplá. Neexistuje žádná nabídka na pláži, ale výběr soukromého ubytování je velmi bohatý.

 Smokvina - Na této pláži byste si mysleli, že je soukromý a uzavřený pro veřejnost, protože se nachází před domem, v bytě Lara. Samozřejmě, není to tak, že pláž je přístupná všem. Nicméně vzhledem k vzdálenosti ostatních osad a blízkého okolí apartmánů k pláži se koupali pouze hosté uvedených zařízení. Někdy přicházejí i jiní hosté, ale je to opravdu vzácné. Každopádně, pokud se ocitnete na pláži Smokvina, budete přivítá záviděníhodná atmosféra, štěrk a krásné a čisté moře. Pláž je obklopena hustými borovicemi, které poskytují vynikající kontrast k modrému moři.

 Pakleni Otoci, Sveti Klement - Palmizana je součástí souostroví Pakleni, který se nachází jižně od ostrova Hvar. Sezónní plavání se koná od Velikonoc do listopadu. V Palmizani si můžete svléknout oblečení, protože nudismus má v Palmizani tradici, kde si můžete pořádně vychutnat jednu z mnoha osamělých zálivů ostrova. Palmizana se nachází v jihovýchodní části Sv. Ostrov Klement. Palmižana je opravdu jedinečná a možná nejznámější přírodní atrakcí ostrova Hvar.

 Petarčica Zavala - Kousek od vesnice Zavala, v blízkosti apartmánu Deveron, na skalnatých svazích je oblázková pláž Petarčica skrytá. Je malý s jeho povrchem, ale dostatečně dostatečný pro počet hostů, kteří sem přicházejí. Nemyslíme si, že je špatně navštěvováno, naopak vzhledem k počtu turistů na tomto ostrově je pláž Petarčica velmi oblíbená. Tam jsou skalnaté struktury, borový les za sebou, a malý štěrk, který je neustále sužován vlnami Jaderského moře.

 Maslenica pláž se nachází na ostrově Hvar, Vrboska. Menší je pláž, slabší a nejznámější pro ty, kteří chtějí odpočinout v klidu, izolované od zbytku světa, aby se dopřáli přírodě. Můžete se dostat na pláž na malých místních silnicích, ale musíte nechat auto asi 50 metrů od pláže. Dosáhnete koncového cíle pěšky, ale stojí za to. Pláž je stejně jako jsme psali, protože byla navržena tak, aby diskreditovala myšlenky. Je obklopen skalami uprostřed štěrku.

 Kempování Nudist Beach Vrboska Hvar - Jak lze uzavřít jménem tábora, tato skalnatá pláž bude převážně nudistická. Nicméně, vedle pláže je Wind Surf centrum ve světě, takže je málo hostů na pláži. Nicméně cíloví hosté jsou nudisté, takže pláž, řekněme, je pro ně vyhrazena. Zde mezi horninami hosté mají svůj klid, jsou skryty před zvědavými pohledy a mohou se uvolnit. Kemp má vše, co potřebuje, od pití nápojů po jídlo. Také můžu si užít grilování sám. Pokud jste člověk svobodného ducha, přicházejí a přijedou s námi široký pohled.Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala