Zlatni Rat Beach, Bol na ostrově Brač obrázek

# Zlatni Rat Beach, Bol na ostrově Brač obrázek

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Tato pláž je jistě nejznámější na celém ostrově a jeden z nejznámějších v Chorvatsku. Zlatni Rat je zvláštní, ale poté, co její postavu, a to zejména při pohledu z ptačí perspektivy. Je ochranná známka společnosti chorvatského cestovního ruchu a velké podrobně mnoho brožur a pohlednic. Populární Samozřejmě, a velmi dobře vybavené. Beach má vše, co potřebujete mít. K dispozici jsou šatny, sprchy a skauti, aby upozornil záchranáře, kteří se starají o bezpečnost plavců. Na mělčině vodní park - skvělé místo pro děti na hraní, a na pláži se nachází bary a kluby s nejvyšší výběr zábavy a občerstvení. Mladší hosté vedou k naší pláži, nebo počet dospělých a páry s dětmi není zanedbatelný. Abych tak řekl, všichni jsou vítáni v našem pláže. Jeho charakter, Zlatý roh, bude dobré pro všechny ubytované. Je tvořena drobnými oblázky, prostorné a slunné celý povrch. Teprve ke konci pláže, kde se nadále pevninu, můžete najít nějaký stín. Vedle přírodního odstínu, v této části jsou umístěny zmínka restaurace, jejichž terasy ve stínu. S tím, co strana se podíváte, bude Golden Horn okouzlí svou krásou. Užijte si nějaké obrázky, které klademe, jakož i videí nahraných na této pláži.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala