Nejkrásnější pláže na ostrově Vis Chorvatsko

# Nejkrásnější pláže na ostrově Vis Chorvatsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Vis s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na Visu uspořádané podle krásyStiniva Vis - Stiniva je určitě nejznámější pláž ve Visu. Je velmi oblíbený, zejména kvůli vzhledu a skalám, které obklopují tuto pláž. Je málo říct, že skály jsou nepřístupné. Když se podíváte na fotografie, pochopíte, co tím myslíme. Přesto jsou na pláži Stiniva lidé, kteří si vychutnávají lezení na těchto vysokých a strmých útesech. Adrenalin je sport pro ty, kteří jsou dobře vyškoleni a odvážní dělat něco takového. Záliv je navštíven jinými, a tak se zmíníme o potápěčských a mořských průzkumníků. Tady je toho hodně.

 Stiniva Vis - Pokud jedete po malé cestě z Podhumlje na jih, dostanete se na pláž Pritisčina. Je menší než pláž, s štěrkem a většími balvany, s velkými útesy po obou stranách. Vklouzl do skal na pláži Pritisčina má přirozeně vypadající krásu. Moře je mimořádně krásné, čisté a příjemné. Barvy musí fascinovat, zejména díky skalám, které odrážejí světlo pod povrchem, a tak dávají neobvyklé, ale okouzlující tóny modré a zelené. Přestože je pláž krásnou přírodní oázou, budete mít okamžitě ubytování v soukromí a pohodlnou nabídku pro turisty.

 Pláž Srebrna nebo některé z nich nazývané Stříbrná zátoka se nachází pod Rukavacem na Visu. Nachází se v přirozeném zálivu se stejným názvem, mimo obec, ale v blízkosti pláže máte ubytování v apartmánech a kavárně. Pláž je tvořena většími balvany a jednou částí plochých skal, které tvoří pláně, které jsou z ostatních pláží vyrobeny z betonu. Zde je všechno v přírodním chrlič, na samotné pláži a všude kolem. Obě strany jsou ohraničeny skalami a zezadu vládnou zelené koruny borového lesa. Moře je čisté, velmi tiché a příjemně teplé.Pláž Tepluš Vis - Krásná oblázková pláž Tepluš se nachází pod obcí Rukavac. To je velmi populární, částečně kvůli klubu na pláži, ale hlavně kvůli kráse moře a čistotě samotné pláže. Kromě opalování na oblázkovém dílu, díky dobré dostupnosti, se mnoho z jejich oblíbených míst vybírá na skalách, které obklopují pláž. Na pláži máte vyměnitelné kabiny, stejně jako klub uvedený výše. Samozřejmě můžete objednat svůj oblíbený nápoj, sedět ve stínu a vychutnat si okouzlující vzhled.

 Pláž Zaglav se nachází pod městem Milna na ostrově Vis. Je vyrobena z jemného písku, má mírný pokles v moři a během letních měsíců je dobře navštěvována. Moře je čisté, klidné a příjemné. Kolem pláže je drobná zeleň, která dává krajině zelenou barvu, zatímco větve borovice jsou stále viditelné. Na břehu je tato pláž obklopena kameny, kde je několik rodinných budov.

 Pláž Grandovac se nachází na ostrově Vis, jen pár kilometrů od osady Vis. Pláž je ze středně velkých balvanů, v přírodním prostředí s několika starými kamennými zdmi. Pláž na obou koncích zavírá skály, ale také chodí s malou opatrností. Nad skalami je borový les, ale na pláži není žádný přirozený stín. Je zateplená, díky čemuž vám doporučujeme vybavit se před odjezdem na celodenní dovolenou. Přiveďte s sebou vodu, opalovací krém a přirozeně deštník.

 Pláž Milna Vis - Z pláže Milna se můžete podívat na ostrov Veli Budikovac. Pláž Milna se nachází na jižním pobřeží ostrova Vis, v zátoce a je obklopen mnoha soukromými ubytováními. Nedaleko pláže se nachází stejnojmenná vesnice, a nikoliv Vis příliš daleko. Tato pláž není příliš velká pro hosty, ale není ani prázdná. Pokud se rozhodnete plavat zde, vězte, že pláž je vyrobena z jemného písku a tam jsou kameny na straně, které nejsou příliš dostupné. Na pláži není chlad, proto se připravte a přineste s sebou krémy a deštník.Pláž Rukavac se nachází v zátoce se stejným názvem v Rukavac na Vis. Ve stejné zátoce jsou vlastně několik menších pláží, což je zvláštní, a tak nabízí svým hostům velký výběr plaveckých bazénů. Tam jsou různé pláže a skryté menší místa. Můžete najít štěrk, skalní místa nebo menší části jemného písku sami. Jelikož je tato pláž v zátoce skrytá, výhled na moře je zdoben jachty a plachetnicemi. Luxusní jachty v mělkých vodách poskytují skutečnou atmosféru letní dovolené. Rukavac se nachází ve stejnojmenném sídle, takže v blízkosti pláže je mnoho soukromých ubytování a restaurace v bezprostřední blízkosti.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala