Pláž Stiniva na ostrově Vis

# Pláž Stiniva na ostrově Vis

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vis
08.03.2017. 08:32 dodajeIvan

Na ostrově Vis je možná nejpůsobivější pláž v zátoce Stiniva. Je velmi oblíbený, zejména kvůli vzhledu a skalám, které obklopují tuto pláž. Je málo říct, že skály jsou nepřístupné. Když se podíváte na fotografie, pochopíte, co tím myslíme. Přesto jsou na pláži Stiniva lidé, kteří si vychutnávají lezení na těchto vysokých a strmých skalách. Adrenalin je sport pro ty, kteří jsou dobře vyškoleni a odvážní dělat něco takového. Záliv je navštíven jinými, a tak se zmíníme o potápěčských a námořních průzkumných místech. Tady je toho hodně. Kvůli speciálnímu uspořádání terénu, přesněji na plážích, hosté této pláže často chodí na malé kruhové objezdu kolem skal s pomocí kajaků nebo jiných podobných jachet. Konečně existují lidé, kteří se prostě chtějí koupat v takovém zvláštním prostředí. Pláž je tvořena většími balvany, které se nacházejí v zálivu s teplým a čistým mořem, což je mimořádně tiché. Zvláště na této pláži obklopené vysokými skalami máte vždy na sobě přirozený stín. Pokud někdo nechce pohybovat sluncem v pohybu, můžete určitě jít do kavárny na pláži. Kromě hosté, kteří přijíždějí na malou stezku, mnozí jdou na jachty, menší nebo velké plachetnice, takže si mohou užívat a užívat si těchto krás. Podívejte se na fotky, ať jdeme dál, protože text může stěží popisovat krásu scén na Visu.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala