Poloostrov Pelješac Chorvatsko - nejkrásnější pláž

# Poloostrov Pelješac Chorvatsko - nejkrásnější pláž

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na poloostrově Pelješac s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na Pelješac, zařazené do krásy
 Pláž Vučine, Žuljana - Tato krásná pláž je jedna z nejkrásnějších pláží v Pelješac, která je ze štěrku a je ukryta v přírodním stínu vysokých borovic. Je to skvělé pro každého, kdo miluje strávit zbytek v klidu, z velkých davů a hluku. Moře je klidné, příjemně teplé a přístupné po celé délce pláže. Plićak je vynikajícím místem pro dětskou hru, stejně jako pro příležitostné ochlazení z horkého letního slunce. Nicméně, když je slunce příliš teplé, stačí jen pár kroků vytažením stínu. Přijďte na tuto pláž, odpočiňte si a vychutnejte si přirozené zvuky.Krásná písečná zátoka Prapratno se nachází 3 km západně od Stonu. Je to jedna z nejkrásnějších zátok na poloostrově Pelješac s písečnou pláží obklopenou borovými lesy a tyrkysovými vodami. Pláž je přes lesní cesty. Kvůli své kráse je pláž jednou z nejnavštěvovanějších letních měsíců a je obzvláště oblíbená u rodin s dětmi kvůli skále a mírnému vchodu do moře.

 Na severní straně poloostrova leží v zátoce Divna stejnojmenná pláž. V přední části pláže je ostrov s výhledem na moře, stejně jako ukotvené jachty v jeho blízkosti. Pláž se dostanete z Duby nebo z jiné malé osady na poloostrově Pelješac - Donja Vrućica. V blízkosti této krásné pláže se nachází stejný kemp a kavárna, která vás potěší nabídkou osvěžujícího nápoje. Pláž je kamenitá, prostorná a s mírným přístupem k moři. Některé menší části pláže mají přirozený stín, ale většinou jsou oblázky neustále ovlivňovány slunečními paprsky.

 Pláž Kremena Žuljana Pelješac - Kvintet je malá oblázková pláž s mírným přístupem k moři. Je částečně ve stínu, v závislosti na věku dne, což je zvláště vhodné pro některé hosty. Chilly je přírodní, s vysokými borovicemi nad pláží, stejně jako skály, které uzavřou pláž na obou stranách.

 Pláž Duba Pelješac - Pro tuto pláž mnozí tvrdí, že patří mezi nejkrásnější na Pelješac. Nemáme důvod domnívat se jinak, zvláště pokud se podíváme na fotky pláže a hosté, kteří si ji užívají. Pláž Duba se nachází na severní straně poloostrova Pelješac, v Dubě. Pebble je tato pláž, velmi prostorná a čistá. Přístup k moři je mírný, vhodný pro dětskou hru a pro ty, kteří plavou méně těžce. Na pláži není stín, takže by bylo hezké vzít si slunečník a určitě ji chránit ochranným krémem. Pláž je obklopena nízkou zelení. Je to skvělý kontrast k bílým teplým oblázkům a lehce nazelenalým odstínům klidného moře.

 Grdni Do Žuljana je krásná oblázková pláž s tyrkysovými vodami obklopená skalami, severně od Žuljana na poloostrově Pelješac. Pláž je nejčastěji používaným naturistou, i když není oficiálně nudistická, ale je také uvedena v Mapách Google jako FKK. Na pláž se můžete dostat lodí nebo pozemní silnicí z Žulje. Můžete zaparkovat auto asi 100 metrů od pláže, odkud se pěšky dostanete na strmé cesty. V okolí Žuljany je spousta klidných pláží, které jsou často využívány naturisty, takže si můžete najít pěkné klidné místo pro nedotčenou přírodu.

 Pláž v Žuljane je oblázková s pískem. Je prostorný a velmi oblíbený. Hosté na pláži jsou většinou z okolních apartmánů, ale pocházejí také z jiných míst. Pláž je dynamická, s množstvím zábavy a zábavy. V blízkosti pláže je také malý přístav, který je vyzdoben loděmi a čluny. Je to pěkná pláž pro děti a pro ty, kteří plavou méně těžce. Moře je mělké a do několika metrů od břehu, jen pro picigin, pokud to někdo chce. Kolem pláže jsou restaurace a kavárny. Nabídka jídel a nápojů je bohatá, pestrá a samozřejmě špičková. Když se budete plavat a opalovat, nasajte se a v klidu projděte v budově.

 Pláž Vrila - Trochu mimo středisko Trpanj je krásná pláž, u které se nachází kemp Vrila. Oblázková pláž je zdobena řadami palmových stromů a zelení kolem něj. V přední části je pohled na klidné moře s různými modrými odstíny. Většinu naší pláže navštěvují hosté v blízkém táboře, ale ostatní hosté pocházejí z nedalekého apartmánového ubytování. Je velmi prostorný a pohodlný pro celodenní pobyt jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

 Ve městě Trpanj je vedle přístavu pláž Pozora. Je to krásná oblázková pláž, která se nachází ve stínu borovic a palmových stromů. Na pláži jsou sprchy, stejně jako kabinky. Je také přístupný s mírným přístupem k moři. Pláž je velmi oblíbená během dne, stejně jako večer, protože je obklopena promenádou. V bezprostřední blízkosti se nachází hotel, stejně jako doprovodné stravovací zařízení. Zde máte vše, co budete potřebovat.

 Pláž Dingač Trstenik - Malá pláž se nachází mezi osadami Trstenik a Podobuče na Pelješci. Je to oblázková, oplocená skalami a je velmi oblíbená. Pokud se podíváte na naše fotky, budete jasné, jaké je oblíbené místo pro mnohé. Jděte po pláži na betonové schody, kde najdete teplou malou oblázku dolů. Moře je křišťálově čisté, světle modré s jemnými odstíny zeleně. Mořská podlaha odráží sluneční světlo, takže barvy jsou ještě výraznější. Pláž je chráněna před hotelem, ale restaurace a kavárny jsou blízko a snadno dostupné. Přistupte k některým z nich, takže si užijte zbytek dne.

 Škamp Beach - Malá Škampová pláž se nachází v blízkosti Trsteniku. Je to štěrk a velmi dobře vyzdobený. Vedle pláže je malý mol, postavený ze dřeva, a pěkně zdobená restaurace. Pokud jste hostem této pláže, když máte hlad, určitě si vyberete nějakou rybí specialitu. Nabídka jídel je špičková, domácí a především velmi chutná. Moře je křišťálově čisté, čisté a příjemné teplé. Těšíme se na váš příjezd.

Lapus Beach Hunting Ground - Ve vesnici Lovište, na poloostrově Pelješac, jen v přední části kempu Lupus je a pláži. Je kamenitá, v některých částech zdobená betonovými deskami pokrytými kamenem. Tam je nějaký stín na pláži, ale to nebude stačit pro většinu plavců. Nejlepší je dát si s sebou sluneční clonu nebo opalovací krém. Pokud jste hostem kempu, nebude to problém, protože je to všechno na dosah ruky. Kemp je v blízkosti moře, pár metrů od pláže, je dobře chráněn a převážně ve stínu. Pohled z pláže je krásný, zdobený malými jachty a rybářskými čluny.
Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala