Nejlepší pláže v Mljet (Chorvatsko) - seznam nejkrásnějších

# Nejlepší pláže v Mljet (Chorvatsko) - seznam nejkrásnějších

Južna dalmacija

Mljet (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Mljet s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na Mljet uspořádané podle krásyPláž Blace Limoni Pláž Mljet je písečná pláž v jihozápadním zálivu Lemon Saplunare. Lemonský zátoka je specifická tím, že je téměř úplně uzavřena, pouze v jedné malém úseku je průchod moře. Tato pláž má písečné mořské dno a mírné sestupné pobřeží, takže musíte jít pěšky pár metrů k moři, než si budete moci plavat. Tato pláž je ideální pro malé děti a neplavce, stejně jako pro hraní piktogramů. Pláž je dobře známá za to, že byla zachycena chorvatským Survivorem.

 Tato písečná pláž se nachází na východní straně ostrova Mljet v centru velkého zálivu Saplunara, ohraničeného hustými borovicovými lesy, rozdělenými na dvě části pláže - na velké a malé pláži Saplunara. Větší pláž se nachází na severu. Z důvodu nedotčené přírody a čistoty moře na pláži, "Modrá vlajka". Pláže jsou písečné a extrémně mělké. Pro všechny plavce, kteří se chtějí skrývat před sluncem, je zde hustý borový les, který poskytuje stín všem. Na pláži si můžete pronajmout slunečníky a lehátka, a tam je hřiště na plážový volejbal.

  

Záliv Sutmiholjska je jedním z nejkrásnějších zátok na ostrově Mljet, který se nachází na jižní straně ostrova, nedaleko centrální vesnice Babinog Polja. V zátoce se nachází několik hostitelských domů, které tráví letní chvíle a užívají si neporušené přírody a dokonalého klidu. Kouzlo zátoky je v klidu a klidu, které nabízí všem, kteří ji navštíví, a rozhodnou se zde trávit letní dovolenou. S prvními paprsky slunce jsou také ti, kteří dokončují zážitek a dívají se na nádherné, křišťálově čisté moře a neomezený výhled na Itálii.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala