Pláž Grandovac Vis Chorvatsko

# Pláž Grandovac Vis Chorvatsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vis
06.03.2017. 15:51 dodajeIvan

Pláž Grandovac se nachází na ostrově Vis, jen pár kilometrů od osady Vis. Pláž je ze středně velkých balvanů, v přírodním prostředí s několika starými kamennými zdmi. Pláž na obou koncích zavírá skály, ale také chodí s malou opatrností. Nad skalami je borový les, ale na pláži není žádný přirozený stín. Je zateplená, díky čemuž vám doporučujeme vybavit se před odjezdem na celodenní dovolenou. Přiveďte s sebou vodu, opalovací krém a přirozeně deštník. Pokud chcete, abyste tuto zkušenost dokončili, také s sebou přivezte lehátko. Kromě borových lesů je pláž na Vis také zdobená kaktusy. Věříme, že se s nimi setkáte na mnoha místech. Doufáme, že přijdete a strávíte nezapomenutelné chvíle na této části pobřeží. Když vás unaví slunění, nebo chcete jen dát do posezení - jsou k dispozici blízké kavárny se správnou nabídkou osvěžujících nápojů.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala