Pláž Zaglav Uvala Vis Chorvatsko

# Pláž Zaglav Uvala Vis Chorvatsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vis
07.03.2017. 10:07 dodajeIvan

Pláž Zaglav se nachází pod městem Milna na ostrově Vis. Je vyrobena z jemného písku, má mírný pokles v moři a během letních měsíců je dobře navštěvována. Moře je čisté, klidné a příjemné. Kolem pláže je drobná zeleň, která dává krajině zelenou barvu, zatímco větve borovice jsou stále viditelné. Na břehu je tato pláž obklopena kameny, kde je několik rodinných budov. Před pláží můžete vidět malé čluny a čluny, vázané v mělkých oblastech, v pohotovostním režimu pro příští odlet. Moře je krásné barvy, s různými odstíny modrého, které se snaží zeleně. Je to skvělé místo, kde si můžete vychutnat celodenní zážitek, přičemž si vezmete všechno, co potřebujete pro ten den. Neexistuje žádný přírodní odstín, stejně jako nedaleké stravovací zařízení. Nezapomeňte přinést slunečník, deštník a sluneční clonu. Doufáme, že přijdete na nezapomenutelné chvíle na naší malé pláži.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala