Pláž Pritisčina - Vis

# Pláž Pritisčina - Vis

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vis
08.03.2017. 08:44 dodajeIvan

Pokud půjdete na malou silnici od Podhumlje na jih, dostanete se na pláž Pritisčina. Je menší než pláž, s štěrkem a většími balvany, s velkými útesy po obou stranách. Pustil se do skal na pláži Pritisčina a má přirozeně vypadající krásu. Moře je mimořádně krásné, čisté a příjemné. Barvy musí fascinovat, zejména díky skalám, které odrážejí světlo pod povrchem, a tak dávají neobvyklé, ale okouzlující tóny modré a zelené. Přestože je pláž krásnou přírodní oázou, budete mít okamžitě ubytování v soukromí a pohodlnou nabídku pro turisty. V přední části moře můžete vidět luxusní jachty a čluny, které zdobí pozadí vašich fotografií. Udělejte snímek a blahopřejte svým přátelům. Každý bude žárlit - ale v dobrém smyslu.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala