Pláž Pokonji dol Hvar

# Pláž Pokonji dol Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Hvar
06.03.2017. 10:08 dodajeIvan

Pláž Pokonji dol se nachází na ostrově Hvar, na jižním okraji města Hvar. Pláž se dívá na malý ostrov stejného jména - Pokonji dol. I když se nachází mimo centrum, tato pláž má doprovodné stravovací zařízení, a proto nabízí bohatou nabídku pro své hosty. Soukromé ubytování v blízkosti pláže hostí velké množství hostů, zatímco jiné pocházejí z nebo z města nebo jiného blízkého místa na ostrově. Nedaleko pláže je restaurace, která nabízí opravdu fenomenální pokrmy. Dalmatinská kuchyně je v popředí, ale určitě si můžete objednat jídlo podle potřeby. Oblázková pláž je velmi oblíbená. Od roku do roku je naše pláž skutečně přijata velkým počtem hostů z celého světa. Mnoho z nich jsou stálí hosté, kteří se vracejí, protože poznali krásu pláže a kvalitu našich služeb. Zbarvení slunečního záření může nejlépe ilustrovat dynamiku pláže, takže se podívejme na fotky a ujistěte se, že jsou napsány. Podívejte se na další pláže na ostrově Hvar.

Near: restaurace Pokonji dol Hvar

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala