Pláž Smokvina - ostrov Hvar

# Pláž Smokvina - ostrov Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Hvar
06.03.2017. 14:24 dodajeIvan

Pro tuto pláž byste si mysleli, že je soukromý a uzavřený pro veřejnost, protože se nachází před domem, apartmán Lara. Samozřejmě, není to tak, že pláž je přístupná všem. Nicméně vzhledem k vzdálenosti ostatních osad a blízkého okolí apartmánů k pláži se koupali pouze hosté uvedených zařízení. Někdy přicházejí i jiní hosté, ale je to opravdu vzácné. Každopádně, pokud se ocitnete na pláži Smokvina, budete přivítá záviděníhodná atmosféra, štěrk a krásné a čisté moře. Pláž je obklopena hustými borovicemi, které poskytují vynikající kontrast k modrému moři. Pouze některé jasné odstíny okolních skal se vyskytují, ale dominují přirozené zelené barvě. Pláž na jedné straně nemá přirozený stín, takže je dobré mít s sebou slunečník. Pokud ji nemáte, doporučujeme, abyste šli na konec, který je pod stromy okolních stromů.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala