Pláž v Zaraće na ostrově Hvar

# Pláž v Zaraće na ostrově Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Hvar
06.03.2017. 11:31 dodajeIvan

Pláž na tomto malém místě je spíš jako tropická oáza, izolovaná od zbytku světa s neodolatelnými barvami modrého moře. Pláž Zaraće je izolovaná, nachází se mimo samotnou osadu, avšak v bezprostřední blízkosti nabízí kompletní turistickou nabídku. Zamyslíme se nad soukromými ubytováními a samozřejmě také restauracemi, které nabízejí jídlo a nápoje. Navíc místní restaurace nabízejí nejlepší rybí speciality, ale můžete si objednat i jiné jídlo - jak si přejete. Můžete se dostat na pláž místními prostředky, zaparkovat auto asi 50 metrů od pláže a pokračovat pěšky. Jsou šťastnější s jachtou, podniknou do této krásné zátoky a užívají si svého soukromého ubytování. Pokud navštívíte ostrov Hvar a hledáte okouzlující přírodní prostředí, ujistěte se, že přejdete na naši pláž. Budeme na vás čekat a vyděláme co nejvíce z vašeho pobytu v nezapomenutelné paměti.

  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala