Pláž Duba - Pelješac

# Pláž Duba - Pelješac

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Trpanj
17.03.2017. 08:28 dodajeIvan

Pro tuto pláž mnozí tvrdí, že patří mezi nejkrásnější na Pelješac. Nemáme důvod domnívat se jinak, zvláště pokud se podíváme na fotky pláže a hosté, kteří si ji užívají. Pláž Duba se nachází na severní straně poloostrova Pelješac, v Dubě. Pebble je tato pláž, velmi prostorná a čistá. Přístup k moři je mírný, vhodný pro dětskou hru a pro ty, kteří plavou méně těžce. Na pláži není stín, takže by bylo hezké vzít si slunečník a určitě ji chránit ochranným krémem. Pláž je obklopena nízkou zelení. Je to skvělý kontrast k bílým teplým oblázkům a lehce nazelenalým odstínům klidného moře. Nachází se mimo obec, takže není k dispozici ani káva nebo restaurace. Jedná se o pláž, která má skutečné přírodní prostředí. Pojď a uvidíš.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala