Vučine pláž, Žuljana Pelješac

# Vučine pláž, Žuljana Pelješac

Južna dalmacija

Žuljana (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Vedle místa Žuljana leží na poloostrově Pelješac velká pláž pod borovým lesem - Vučine. Pláž je izolovaná, je ze štěrku a skrytá v přírodním stínu vysokých borovic. Je to skvělé pro každého, kdo miluje strávit zbytek v klidu, z velkých davů a hluku. Moře je klidné, příjemně teplé a přístupné po celé délce pláže. Plićak je vynikajícím místem pro dětskou hru, stejně jako pro příležitostné ochlazení z horkého letního slunce. Nicméně, když je slunce příliš teplé, stačí jen pár kroků vytažením stínu. Přijďte na tuto pláž, odpočiňte si a vychutnejte si přirozené zvuky.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Kamp i plaža Vučine

Na otoku pelješcu, ispod mjesta Žuljana, nalazi se autokamp Vučine. Kamp je smješten uz istoimenu plažu. Dobro je posjećen i mnogima je omiljeno odredište. Posjetite naš kamp i uvjerite se u kvalitetu ponude. Ovo je mjesto na kojem se možete opustiti i uživati u potpunosti. Plaža Vučine jako je prostrana, sa mnogim skrovitim mjestima. Svatko će za sebe pronaći najbolji dio plaže, za sunčanje i kupanje. More je ugodno toplo, mirno i plitko u dodiru sa kopnom. Čitav kamp je smješten u borovoj šumi, što gosti jako cijene. Nadamo se vašem dolasku.

  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Gost Fedja
Jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Skvělé pro děti, dospělé. Musíte opustit své auto 200 metrů od pláže a projít na pláž. Na levé straně pláže je skrytá kavárna. Přijďte a užijte si peklo!

 
Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala