Pláž Divna - Pelješac obrázky

# Pláž Divna - Pelješac obrázky

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Trpanj
17.03.2017. 09:38 dodajeIvan

Na severní straně poloostrova leží v zátoce Divna stejnojmenná pláž. V přední části pláže je ostrov s výhledem na moře, stejně jako ukotvené jachty v jeho blízkosti. Pláž se dostanete z Duby nebo z jiné malé osady na poloostrově Pelješac - Donja Vrućica. V blízkosti této krásné pláže se nachází stejný kemp a kavárna, která vás potěší osvěžujícím nápojem. Pláž je kamenitá, prostorná a s mírným přístupem k moři. Některé menší části pláže mají přirozený stín, ale většinou jsou oblázky neustále ovlivňovány slunečními paprsky. Pro dobrou dovolenou a bez strachu z hoření doporučujeme, abyste se oblékli krémem a přinesli slunečník. Na této pláži budete určitě užívat, odpočívat a zapomenout na všechny starosti. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala