Pláž Beli Cres, Zipline

# Pláž Beli Cres, Zipline

Kvarner

Beli (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Beli
14.04.2017. 09:49 dodajeIvan

Je to nádherná pláž na ostrově Cres. Malá pláž se nachází v obci Beli, hned vedle přístavu. Je krásně zdobený, obklopen kamennými zdmi a starými kamennými domy. Nazývá se to místo, tj. Pláž Beli, a je bohatá na štěrk a čisté moře. Na jedné straně pláže je v kontaktu s přírodními kameny, zatímco na druhé straně, pokračuje ohrazená část přístavu s průvodním hospody. Kromě toho se těší na moře a opalování na pláži, bude jistě zajímavé počkat a uvidíme, mimo turistické lodě, které plují zde. Podívejte se na pláže na Cresu (obrázky a umístění). Pláž je opravdu výjimečná a je jedním z nejkrásnějších na ostrově. Je to velmi populární, ale nikdy se neobtěžuje, aby vás vyhodil do vzduchu. V moři je ohrazená plocha na koupání a na pláži jsou sprchy a kabinky. Pokud přijdete sem, jistě si to užijete. Těšíme se na Váš příjezd a přejeme Vám příjemnou dovolenou. Nad pláží je také známý pro svou linku Zip pro hosty, kteří hledají dobrodružství.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala