Crikvenica a okolí, co vidět, co vidět

# Crikvenica a okolí, co vidět, co vidět

Kvarner

Crikvenica

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejznámějších památek a míst, které je třeba navštívit, pokud jste v Crikvenici nebo v okolních městech v oblasti Kvarneru a návrhy na práci v Crikvenici.

Co navštívit v Crikvenici a okolíCrikvenica je město v západním Chorvatsku, které se nachází v Kvarnerském zálivu. Město se skládá z měst Crikvenica, Dramalj, Jadranovo a Selce. V minulosti Krk sloužila jako přístav pro méně vinodolský osad ve vnitrozemí, Frankapan centrum Bribir, Grižane, Drivenik, Tribalj a některé další. Dnes je toto město čelí cestovnímu ruchu a je jedním z nejkrásnějších turistických destinací na chorvatském pobřeží. Gentle středomořské klima, které zde panuje, a čisté moře příjemné teploty dělali Crikvenica extrémně populární zdravotní odmaralište.Maleni Kvarner Město se stalo na krátkou dobu top destinací v průběhu letní turistické sezóny. Crikvenica je také oblíbena blízkostí některých velkých měst, jako je Rijeka na severu a Zadar o něco dále na jih. Riviéra Crikvenica nabízí řadu zajímavých věcí, takže jsou zde i aktivní rekreanti, ale i ti, kteří hledají uvolněnou a klidnou dovolenou. Nedaleko Záhřebu zejména prospěšné, protože Crikvenici je oblíbenou destinací pro mnoho místních obyvatel, zejména o víkendech. Kilometry písečných a oblázkových pláží nejlépe popisují riviéru tohoto města. Jsou propojeny s přírodní promenádou, kterou těší velké množství zahraničních a domácích turistů.Pláže CrikvenicaPláž Black Molo je součástí písečné pláže, městských lázní v Crikvenici, asi kilometr a půl od centra města. Pláž je známá svým šindlem a pískem, takže je ideálním místem pro shromažďování rodin s dětmi a milovníky piciginů. Během sezóny je ve vodě také organizována aerobik. Mezi další sportovní aktivity patří plážový volejbal, skluzavky, minigolf, vodní lyžování, jet-ski. Pláž je plná přírodního stínu díky stovky let starých borovic podél promenády.

Što posjetiti i vidjeti u Crikvenici i okoliciPláž Podvorska Crikvenica je pláž, kde jsou domácí zvířata povolena a považována za jednu z nejlepších pláží pro psy na Jadranu. Na pláži se nachází baldachýn a sprchový kout určený výhradně pro čtyřmístné plavce. Pláž je oblázková a je ideální pro rodiny s dětmi k pronájmu lehátka. Přístup k moři je mírný a pohled na ostrov Krk nikdo nezanechává lhostejný. Na pláži najdete velké množství zařízení a stravovacích zařízení, pronájem lehátka stojí 35kuna / den.

Podvorska plažaPlaža Kačjak se nachází v Dramalji, několik kilometrů severně od města Crikvenica. Pláž je oblázková a skalnatá, a tam je také malý bar, kde se můžete osvěžit. Část pláže je speciálně navržena a určena pro nudisty a má oficiální značku FKK. Nudistická pláž se nachází na skalnaté zátoce. Podívejte se na všechny pláže FKK v regionu Kvarner.

Kačjak CrikvenicaPláže v blízkosti Crikvenice (Kvarner)Ostrov Krk - pláž Golden Bay, nebo některé z nich nazývané Velo Čelo a Biškupići, je krásná štěrkovitá zátoka ležící na západním pobřeží ostrova Krk, několik kilometrů severně od Starého Bašky. Kvůli velkému prudkému chodidlu není možné dosáhnout pláže, takže jediný přístup k pláži je lodí, a proto je oblíbený mezi čluny. Zlatá pláž je zobrazena na mnoha brožurách na ostrově Krk. Kromě této krásné zátoce se nachází další zátoka vedle Starého zálivu, oblíbeného zálivu Oprna.

Krk beachPotovošće Beach, ostrov Krk, se nachází na východní straně ostrova Krk, asi jeden kilometr jižně od města Vrbnik. Pláž je kamenitá a nachází se v odlehlé zátoce a hlavní rysy pláže jsou křišťálově čisté moře, klid a klid. Tato krásná pláž je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Krk a Kvarneru.

Crikvenica i okolica plažeVela Beach se nachází v Bašce na jihu ostrova Krk. Pláž je písčitá - oblázková, dlouhá 1800 metrů a patří k nejkrásnějším a nejznámějším plážím v Chorvatsku. Kolem hlavní pláže je několik hotelů a velké množství apartmánů, restaurací, barů a další turistické nabídky Bašky, která je tou nejsilnější turistickou atrakcí. Od roku 1999 je pláž označena modrou vlajkou kvůli čistotě moře a bohaté nabídce na pláži.

Vela plaža Baška beachPláž Pudarica je písečná pláž a první pláž vás chytit při příjezdu z trajektu z přístavu Miskolc a jedné z nejkrásnějších na ostrově Rab. Pláž vede k pláži, takže se k němu dostanete autem. Na pláži je také nejoblíbenější noční klub na ostrově, klub Santos.

Pudarica Rab što raditi na RabuParadise Beach v Loparu je nejznámější a nejkrásnější pláž na ostrově Rab a jedna z nejznámějších pláží na pobřeží Jaderského moře. Pláž je známá svou velikostí (asi 2 km dlouhá), písečným dnem a velmi mělkým, což pomáhá ohřát teplotu moře, což je v průměru o několik stupňů teplejší než na jiných plážích. Vzhledem k velkým písečným plážím na pláži je velmi oblíbené hřiště na plážový volejbal, jehož pláže na pláži neztratí. Kromě sportovních aktivit je v létě i velké množství stravovacích zařízení a vybavení pro příjemnou dovolenou na pláži. Pláž je také populární mezi CNN mezi 100 nejlepších pláží na světě.

Što vidjeti na otoku RabuKozica Beach se nachází na úpatí altánu mezi Supetar Draga a Lopar. Pláž je oblázková a leží mezi nízko položenou vegetací. Pláž není snadno přístupná, můžete se plavit lodí nebo se k ní můžete dostat, pokud odcházíte z cesty na nerovném terénu a na velkém svahu, ale to je také skvělá výhoda na pláži, protože léto není příliš přeplněné, což je výzva pro ty statečné.

Nudistické pláže na ostrově RabPokud jste fanouškem naturismu, Rab je pro Vás nejlepším místem v Chorvatsku kvůli velkému množství nudistických pláží. Zde jsou některé z nich.

Sahara Rab FKK Sahara Beach se nachází v Loparu, na ostrově Rab, v blízkosti jedné z nejlepších pláží v Chorvatsku - Paradise Beaches. Sahara je FKK, nudistická pláž a je zcela písečná. V pozadí pláže je borový les, který dává pláži zvláštní zážitek a poskytuje stín pro hosty, kteří se chtějí schovat před sluncem. Na pláži není žádný obsah, takže musíte s sebou vzít vše.

FKK Stolac Lopar Rab V Loparu na Rabu najdete 3 nudistické pláže, Sahara, Ciganka a Stolac. Pláž Stolac se nachází hned vedle ostrova Stolac, který se nachází poblíž břehu, a jak může být projížděna mělká pláž. Pláž je skrytá mezi skalami, která poskytuje soukromí a země je písečná a skalnatá. Na pláž lze dosáhnout pěšky pouze lesem nebo lodí. Na pláži není žádný obsah.

Pláž Ciganka Rab Ciganka je písečná pláž v Loparu na ostrově Rab, jedné z 3 nudistických pláží v Loparu, v blízkosti pláže Sahary a Stolace. Cikán je nejsevernější ze všech 3 pláží, které se nachází asi kilometr a půl od Lopry, která je nejlépe známá pro svou pláž Paradise, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Chorvatsku.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala