Beach Kovacine na Cresu FKK Nudist part

# Beach Kovacine na Cresu FKK Nudist part

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

U severního výjezdu z Cres se nachází v krásné pláže Kovacine. V obydlené oblasti, s Camp další. Na pláži je vybaven veškerým zařízením, ubytování v kempu do restaurací. Obsah je velmi zajímavá. Máte-li zájem, můžete zkusit nebo se naučit potápět, můžete tak učinit v nedaleké potápěčské centrum. Jižně od pláže je hotel s ubytováním, ale jsou zde i mnoho ubytování v soukromí. Beach má celou řadu konfigurací, z betonových plošin do jemného písku roztroušeny horniny, které se vynoří z hlubin. Shade tam v táboře, ale ne na pláži. Dobrý chránit a přišel uživate.Kamp Kovacine Črešni pláž Kovacine, asi 1,5 km od centra města Cres je stejnojmenný kemp na 23 ha zelené plochy. Jedna část kempu a pláže I výhradně pro naturisty.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala