Pláž Mali Bok, Koromačna Ostrov Cres obrázky

# Pláž Mali Bok, Koromačna Ostrov Cres obrázky

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Cres
14.04.2017. 08:26 dodajeIvan

Pokud jedete na místní plavbu z Orlec, na východ od ostrova Cres, přijdete na tuto osamělou malou pláž. Pláž se jmenuje Mali Bok, krásná a skrytá v přírodním kaňonu. Hlavní část pláže je tvořena silnějšími balvany, je průchodná a vhodná pro všechny. Musíte však chodit na pláž, což nemusí být pro každého. Skuteční milovníci přírody ocení zejména skutečnost, že se nedokáží dostat na pláž autem, a proto budou mít obzvlášť radost z výhledu při sestupu a sestupu na hladinu moře. Barva moře je křišťálově čistá, smíchaná s modrozelenými tóny. Moře je klidné a příjemné teplé. Celá pláž je obklopena skalami, které jsou úctyhodné. Účinky, které dávají, skutečně vyvolávají pocit obdivu, který doplní úplný pocit a zkušenost koupání a odpočinku na pláži. Nejlepší je podívat se na fotky a uvidíte, o čem píšeme. Pokud máte zájem, ujistěte se, že přijdete, jakmile budete mít příležitost.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala