Pláž Koromačna Cres

# Pláž Koromačna Cres

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž Koromačna se nachází ve východní části ostrova Cres. Nachází se mimo areál, v přírodním prostředí s okolní skalní krajinou. Na pláž lze dosáhnout po zemi a samozřejmě u moře. Místní silnice, která vás vede na pláž, vede z nedalekého Beleje. Pláž je speciální pro skály a mělké jeskyně. Je to skvělé pro milovníky přírody a obecně pro lidi, kteří milují klid a klid. Je to populární, ale není to jako žádná jiná pláž. Je to oblíbený pro námořníky, zejména kvůli impozantnímu pobřeží, které je nejlépe vidět v menší vzdálenosti od moře. Kromě toho v blízkosti pláže je malý mol, kde mohou být kotviště ukotveny. Pokud máte rádi krasový, vyřezávaný skalnatý břeh a křišťálově čisté moře, přijďte na pláž Koromačna. Nejsou tu žádné nachlazení, protože pláž se zvětšuje na pláži, zejména pro tuto část pobřeží na ostrově. Hlavní část pláže, pro opalování a koupání, je vyrobena ze středně velkých dlažebních kamenů. Je snadné chodit a dostat se k moři. Vhodné pro všechny lidi a věky. Je ideální pro jednodenní výlet do přírody, moře a slunečního svitu. Je na vás, abyste se dobře vybavili a užívali si. 

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala