Pláž Zrće - Novalja - Pag

# Pláž Zrće - Novalja - Pag

Sjeverna dalmacija

Novalja (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Nejznámější pláž na ostrově Pag, pláž Zrće je jednou z nejznámějších chorvatských pláží vůbec. Pláž se nachází na velké zátoce Zrće, 4 km od centra města Novalja, a je nejvyšší destinací známou po celém světě. Pláž je oblázková, s krásným výhledem na moře a je doprovázena velkým obsahem zejména pro mladé hosty. Celodenní večírky, noční scény a hostující hudebníci z celého světa jsou kombinací pro mladší publikum, které si užívá hlasitý rytmus techno hudby. Na pláži je několik klubů, což znamená, že nebude chybět tanec s hudbou. Existuje celá řada koktejlů, lehkých nápojů a místních a dovezených piv. K dispozici jsou samozřejmě také osvěžující nealkoholické nápoje a některé sportovní aktivity pro denní opalování. Pokud jste dost stateční, můžete vyzkoušet bungee jumping na této pláži. Pláž Zrće se stala symbolem dobré exkurze na chorvatském pobřeží. Toto je oblíbená destinace pro mladé lidi a každého, kdo to cítí. Pokud uvažujete o tom, že si budete užívat klidu a pohody, je Zrće lepší. Běží zde 24 hodin denně, aniž by zanikla hlasitá hudba všech žánrů.  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala