Nejkrásnější pláže na dlouhém ostrově Chorvatsko

# Nejkrásnější pláže na dlouhém ostrově Chorvatsko

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na Dugi otok s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže na Dugi otok uspořádané podle krásySakarun je písečná pláž, nejslavnější na ostrově. Nachází se na severozápadní straně města Dugi otok nedaleko Bozavy, Soline a Veli Rat. S výhledem na jižní Jadran vás okouzlí všichni hosté, kteří chtějí nezapomenutelné chvíle v opravdovém přírodním prostředí. Přestože pláž je mělká, až po několika metrech hloubky dosahuje v průměru 10 metrů. Zvláštnost této pláže a barvy moře, které ji sužovaly, dávají jemný písek, zatímco na břehu je tlustší oblázková, tzv. Kamenná oblázky. Pláž je obklopena borovicemi, které svým hostům poskytují přirozený stín.Telašćica - V hluboké zátoce na jihu ostrova leží záliv Telašćica. Telascica se nachází ve jménu Park Nature. Celá tato oblast je obklopena přírodními zátokami a krásnými plážemi. Na jedné straně jsou Telascica pokryté již zmíněnými plážemi, na druhé straně jsou útesy, které jsou pokryté bujnou vegetací. Záliv tohoto parku je skutečně krásná písečná pláž, kterou rok od roku navštěvuje mnoho námořníků.

 Veli Žal je další pláž na Long Islandu. Jedná se o oblázkovou pláž před ostrovem Mežanj. Pláž se nachází na neobývané části města Dugi Otok a má výhled na otevřené moře. Pokud jedete do Velí Žal, stačí po dobře značené asfaltové cestě a po krátké procházce jste na pláži po dobu 5 minut. Pláž se táhne přes kilometr dlouhý, což znamená, že budete mít spoustu místa na výběr. Již jsme napsali, že pláž je oblázková, ale na některých místech je skalnatá a země je pokryta jemným pískem pod vodou.Brbišćica Golubinka Dugi otok - Na západní straně Dugi otoku se nachází přírodní jev Brbišćicky a vedle jeho krásné oblázkové pláže. Celá tato oblast byla postavena z karbonátových hornin vytvořených před sto miliony let. K tomuto skrytému kousku ostrova vede malá úzká silnice, kterou jsem na částech strmý.

 Pláž Lojisce - Tato pláž se skrytá z mnoha pohledů podařilo zachovat svůj neporušený přirozený vzhled. Nachází se na severní straně slaného jezera Mir. Pláž Lojisno je klidné místo, skvělé pro kempování v přírodě. Vzdálenost od sídel je skutečně pozvánkou pro opravdové dobrodruhy. Pokud přijedete prozkoumat a strávit dovolenou v nedotčené přírodě, tato pláž je vaší volbou.

Veli Rat je pláž ležící mezi skalami, se zvláštním přírodním prostředím. Do této pláže se dostanete autem a můžete pokračovat pěšky přes přirozeně vytvořené skály, které unesou pláž. Vychutnejte si skutečné přírodní prostředí, bez velkých davů a množství lidí, kteří projíždějí. Veli Rat je ojedinělým místem, kde můžete zažít klid a klid, odpočinout si s čtením nebo světelným snem. Borové lesy poskytnou potřebné odstíny pro své plavce a přírodní koupaliště v moři budou potěšit všechny milovníky v neobvyklých.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala