Pláže Dubrava a Delfinka na ostrově Pag

# Pláže Dubrava a Delfinka na ostrově Pag

Sjeverna dalmacija

Bošana (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Bošana
31.01.2017. 08:17 dodajeIvan

Mezi skalami je krásná pláž na ostrově Pag, která se nachází v malé zátoce. Hned vedle pláže Dubrava je pláž Delfinka. Pláž Dubrava je přirozená atmosféra, ohraničená skalami na třech stranách a mořem a výhledem na chorvatské pobřeží. Čisté moře je místem pro toto místo a zeleň naplňuje tuto krásu. Přestože je pláž obohacená zelení a vegetací, nemáte tu správný stín. Pokud navštívíte pláž, dejte si s sebou slunečník a buďte dobře chráněni před slunečními paprsky. Dubrava je oblázková pláž uprostřed, zatímco na březích moře jsou útesy vhodné pro jumpers nebo lidi, kteří mají rádi opalování bez zvědavých pohledů. Je vhodný pro rodiny s malými dětmi, stejně jako pro páry, kteří chtějí užít si klid a klid. Nedaleko pláže nemáte žádné stravovací zařízení ani některé z doprovodných předmětů, takže s nimi můžete vzít vše, co s nimi budete potřebovat. To je místo, kde si můžete užít a odpočívat. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala