Pláž Beritnica Pag

# Pláž Beritnica Pag

Sjeverna dalmacija

Metajna (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Tato pláž se nachází na ostrově Pag, jižně od malé vesnice Metajna. Je to zvláštní přirozeně složité horniny v mělké vodě, skvělé pro fotografie nebo prostě obdiv z břehu. Odpočiňte si v Beritnici s krásnou třírokovou scénou. Ti málo kvalifikovaní mohou vylézt na jednu z nich a zapamatovat si nezapomenutelné chvíle z letní dovolené. Pláž je jinak obklopena skalnatou scenérií s menší kamennou pláží. Neexistuje žádný přírodní stín, stejně jako žádná kavárna (nejblíže k pláži Ručica). Pokud se rozhodnete přijet do Beritnice, vezměte s sebou vše, co budete potřebovat. To je skvělé místo pro ty, kteří se chtějí vyhnout davům a galeriím. Pláž je také vynikající volbou pro lidi, kteří mají rádi adrenalin a jsou připraveni na výzvy, jako je horolezectví ve vodě. Na pláž Beritnice se můžete dostat pěšky po krásné pláži Ručice (obrazy), do které se můžete dostat autem. Rukojeť je vzdálena asi 1 kilometr. Po Beritnici je další krásná pláž, pláž Paška vrata. Pokud jste na pláži Zrće, můžete jet do Beritnice party lodí, které každý den v létě řídí.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Gost Lisa
Krásná pláž, přístupná jen pěšky, není snadná, ale stojí za to. Pěkné místo k vidění

 
Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala