Pláž Ručica Pag

# Pláž Ručica Pag

Sjeverna dalmacija

Metajna (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Metajna
30.01.2017. 15:19 dodajeIvan

Mnoho lidí říká, že je to nejznámější pláž na ostrově Pag. Pokud nesouhlasíte s tímto prohlášením, přinejmenším souhlasíte s tím, že se jedná o jednu z nejznámějších pláží na tomto ostrově. Pro Zrće je obtížné, aby se někteří pláže zúčastnili, ale pláž Ručice je lépe prezentována hostům po celý rok. Je to velmi populární, většinou kvůli své kráse. Neudržitelná příroda, surové prostředí a poněkud izolovaná poloha této pláže jsou kombinací, která má určitě pozitivní efekt. Mnoho světových seznamů - výběr nejlepších prázdninových destinací, zmínka o pláži na ostrově Pag. Pláž se nachází v blízkosti malé osady Metajna. Již přichází na pláž listy dechové. Neudržitelná příroda poskytuje vynikající dojem všem hostům a pláž bude potěšena stejně mladými i starými. Často jsou hosté plážové rodiny i mladé páry. Pláž nemá přirozený stín, podobně jako mnoho dalších na ostrově, ale v blízkosti je malé bistro, kde se můžete osvěžit nebo jíst, pokud máte hlad.  

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala