Pláže Šimuni Pag Chorvatsko

# Pláže Šimuni Pag Chorvatsko

Sjeverna dalmacija

Šimuni (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Největší štěstí v táboře Šimuni jsou jeho písčité - oblázkové pláže, které se táhnou po celé délce. V kempu najdete šest vyzdobených oblázkových a písečných pláží, z nichž jsou i dvě pláže na pláži - Nejvíce nedotčená pláž v táboře je pláž Dvě morarnara, ideální pro rodiny s dětmi a všechny, kteří s nimi cestují s domácími mazlíčky Speciální oplocená část. - Na pláži Diamond Beach si můžete užít léčebné procedury, jako je thajská masáž a haloterapie. - Pearl Beach je romantická pláž slavná mnoha diskurzemy, které se objevily na jeho ostrově lásky. - Můžete si vyzkoušet plachtění, surfování, potápění a mnoho dalších aktivit na pláži Bílého zálivu. - Zlatá pláž je jediná písečná pláž v kempu av centru všech událostí v Camping Village Simuni. - Brilantní pláž Tichá pláž s plážovým barem je ideálním místem k relaxaci a vychutnání krásy Jaderského moře.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala