Ostrov Pag (Chorvatsko), který je vidět a navštívit

# Ostrov Pag (Chorvatsko), který je vidět a navštívit

Sjeverna dalmacija

Pag (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejznámějších památek a míst, které musíte navštívit, pokud jste na ostrově Pag a návrhy co dělat na Pagu.
Turismus je hospodářskou oborou Pagu, která je zvláště podporována. Celý ostrov je ve skutečnosti orientován na cestovní ruch, ale rybolov má významnou roli při vývoji Pagu.

První turistická turistika v Pagu se objevila na počátku 60. let 20. století. K dnešnímu dni je toto odvětví hospodářství vychováno v Pagu, což je také zřejmé, protože město je známé jako cíl po celém světě. Počet hostů se zvyšuje každým rokem a rostoucí zájem o návštěvu města a ostrova Pag. Dnes má Pag asi 10 000 lůžek pro přenocování a během letní sezóny zde zůstává více než 100 000 hostů. Největší počet turistů nalezne své místo v soukromých apartmánech a pokojích, jedna část si vybere jeden z mnoha autokempů, zbytek vyplní hotelové kapacity.

Pag je jistě jedním z nejznámějších produktů tohoto ostrova. Ačkoli ostrovci budou pracovat více druhů sýrů, každý z nich je vyroben z mléka získaného pouze z ovcí, které zasáhly ostrov Pag. Díky tomu je sýr ve světě jedinečný a ceněn. Proč je to tak? Potřebujeme vědět, že ostrov Pag je zvláštní, protože má velmi malou trávu, která je velmi slaná pro sůl a občerstvení, které spotřebuje búra. Ovce, které krmí tuto trávu a aromatické bylinky, jako jsou smajlíky, šalvěj a keř, dávají mléku zvláštní chuť. Pan z tohoto mléka má také zvláštní vůni. Gurmané si to uvědomují a rád sýrají z Pagu.Paški Sir

Pláže na ostrově PagBeritnica - Tato pláž se nachází na ostrově Pag, jižně od malé vesnice Metajna. Je to zvláštní přirozeně složité horniny v mělké vodě, skvělé pro fotografie nebo prostě obdiv z břehu. U Beritnice si odpočinete s krásnou třírokovou scénou. Ti málo kvalifikovaní mohou vylézt na jednu z nich a zapamatovat si nezapomenutelné chvíle z letní dovolené.

 Nedaleko Beritnice se nachází pláž Ručica. Je to velmi populární, většinou kvůli své kráse. Neudržitelná příroda, surové prostředí a poněkud izolovaná poloha této pláže jsou kombinací, která má určitě pozitivní efekt. Mnoho světových seznamů - výběr nejlepších prázdninových destinací, zmínka o pláži na ostrově Pag. Pláž se nachází v blízkosti malé osady Metajna.

 

Název nejlépe popisuje tuto pláž na ostrově Pag. Čistá pláž je stále jedním z těch, které vás okouzlí. Tato pláž se nachází v blízkosti Kolan, na stejné straně jako pláž Zrce. Přesto je to klidná pláž, která je ideální pro požívání ticha, slunce, bez každodenních oslav. A tato pláž je velmi oblíbená a přitahuje mnoho hostů. Je to dost klidné, protože se nachází v blízkosti pláže Zrče a je vhodné pro rodinnou dovolenou.

 U Novalje leží Zrće, dlouhá oblázková pláž, která byla pojmenována po chorvatské Ibize. Docela vhodně přezdívaná pláž, která je nejoblíbenějším plážovým večírkem v Chorvatsku. to je jen asi 2 a půl kilometrů od centra Novalje, obklopené borovicemi a velkými parkovišti. Zrće je oblázková pláž s bílými oblázky správného tvaru. Vstup do moře je oblázkový a strmý, což znamená, že po několika metrech máte dostatek hloubky k koupání v krystalových barvách našeho moře.

Plaža Zrće Pag NovaljaPláže Šimuniho tábora - Největší štěstí v táboře Šimuni jsou jeho písčité - oblázkové pláže, které se táhnou po celé délce. V kempu vás uvítají šest štěrkových a písečných pláží, z nichž jsou i dvě pláže pro psy.

 Pláž Caska je kombinací písku a štěrku. Nachází se v bezprostřední blízkosti hotelu, kde je také kavárna, kde se hosté mohou osvěžit. Beach Biser nemá přirozený stín, takže je žádoucí, aby hosté na pláži měli s ochranou proti slunci potřebnou. Tato pláž je velmi dostupná, klidná a vhodná pro všechny věkové kategorie. To je zvláště dobré pro dětskou hru, stejně jako pro lidi, kteří plavou méně těžce.

 Srčanka Pag - Tato krásná pláž se nachází několik kilometrů jižně od tábora Šimuni na ostrově Pag. Pláž je divoká a skrytá, trochu těžší, ale rozhodně stojí za to, protože zanechává dech.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala