Rajska plaža Lopar Rab

# Rajska plaža Lopar Rab

Kvarner

Lopar (otok Rab)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Fenomenální pláž je jedinečný díky své pískové barvy a jejich vzhled s obrovským mělké a spoustou různých zařízení u pláže pro dospělé a děti. Písečná pláž jako dětské hřiště a koupání v saních. Bezstarostná dovolená pro rodiče, zatímco děti jsou zapojeny do hry v písku a plavání v mělké vodě. Paradise beach Lopar nejznámější a nejkrásnější pláže na ostrově Rab, jedna z nejznámějších pláží na Jadranu obali.Zbog jeho hejna, může být snadno zahříván, teplota je vždy o něco vyšší. Vzhledem k velkým písečným plážím na pláži je velmi oblíbené hřiště na plážový volejbal, jehož pláže na pláži neztratí. Kromě sportovních aktivit je v létě i velké množství stravovacích zařízení a vybavení pro příjemnou dovolenou na pláži. Pláž je také populární mezi CNN mezi 100 nejlepších pláží na světě. Pláž má modrou vlajku od roku 2003. Okouzlující výhled na Velebit v dálce a malý ostrov Lukovac dávají zvláštní pozornost této pláži. Krásné pláže, že se musíme stát jedním z míst na seznamu k návštěvě, pokud jste na ostrově Rabu.Nedostatak: Plážová lehátka a deštník by mohlo být trochu příliš drahé (120 £), není sprchový kout na plaži.

U Nedaleko se nachází v Lopra Sahara, Stolac slavné nudistická pláž a Ciganka.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Rajska plaža na Rabu

Šljunčana plaža smještena je podno stjenovitih litica, opremljena suncobranima i raznolikim sadržajem za sve uzraste. Rajska plaža jedna je od ljepših na našem otoku, a svojim gostima nudi zabavne aktivnosti u vodi i izvan vode. Osim sunčanja i kupanja u moru, ovdje možete uživati u vratolomijama poput brze vožnje skuterom po vodi, spuštanja niz vodeni tobogan i još raznim drugim aktivnostima.

  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala