Pláž Veli Žal, Dugi Otok

# Pláž Veli Žal, Dugi Otok

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Božava
27.01.2017. 14:21 dodajeIvan

Veli Žal je další pláž na Long Islandu. Jedná se o oblázkovou pláž před ostrovem Mežanj. Pláž se nachází na neobývané části města Dugi Otok a má výhled na otevřené moře. Pokud jedete do Velí Žal, stačí po dobře značené asfaltové cestě a po krátké procházce jste na pláži po dobu 5 minut. Pláž se táhne přes kilometr dlouhý, což znamená, že budete mít spoustu místa na výběr. Již jsme napsali, že pláž je oblázková, ale na některých místech je skalnatá a země je pokryta jemným pískem pod vodou. Pláž Veli Žal je ideální pro požívání klidu a pohody. Dokonce i ve vrcholových sezónách nabízí Veli Žal potřebný klid a klid. Vychutnejte si čtení knihy nebo jen relaxujte na lehátkách s krásnými myšlenkami, které procházejí. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala