Nejkrásnější pláže na ostrově Murter v Chorvatsku

# Nejkrásnější pláže na ostrově Murter v Chorvatsku

Sjeverna dalmacija

Murter (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Murter s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Pláže v Murteru zařazené do krásyPláž Podvrák Murter - Další pláž, kterou se ostrovanci mohou pochlubit, je Pláž Podvrák. I když se první zdá, že obyvatelé Murteru skrývají tento klenot a udržují ho pro sebe, samozřejmě to není pravda. Všichni hosté jsou vítáni a ostrovani se snaží ukázat svou přírodní krásu v nejlepším světle. Pláž se vyznačuje především bílým pískem, který dává moři azurovou a křišťálově čistou barvu.

 Pláž Slanica je hlavní pláž na ostrově Murter. Nachází se na jižní straně ostrova, v blízkosti hotelu Colentum. Jedná se o písečnou pláž a mnohé nároky a nejkrásnější pláž v okolí. Vzhledem k mělkým vodám, které se ponoří do pláže, je vhodné pro děti a lidi, kteří jsou slabší nebo neplavou stejně. Také pláž je skvělou volbou pro ty, kteří milují sportovní aktivity ve vodě, takže bude dobré hrát si picigines, volejbal a podobné aktivity, které jsou specifické pro naše moře.

 Pláž Juliet Murter - jedná se o osamělou, malou oblázkovou pláž, kde v srdci sezóny obvykle není žádný dav. Do této zátoky se dostanete, pokud zaparkujete auto u tábora Kosirina a budete pokračovat pěšky.

 Garbinada Cove se nachází hned vedle Julia Bay, kde jsme již napsali. V blízkosti jsou také Plážový bar Fjaka a tábor Kosirina.

 Pláž Kolentum Chorvatsko - Tato pláž se nachází na severní části ostrova Murter nedaleko archeologického naleziště Colentum na poloostrově Gradina v Murteru. Vynález archeologického naleziště je obrátit poloostrov Gradina do archeologického a rekreačního parku jako turistická atrakce, takže tato pláž je první archeologickou pláží v Chorvatsku. Délka 200 metrů, tato pláž je nejdelší na ostrově, uspořádaná před létem roku 2017

 Pláž Betina - oblázková a skalnatá pláž v centru města s krásným výhledem na Betinu. Pláž je velká a prostorná, v okolí je restaurace a dětské hřiště.

 Pláž Jazina Bay se nachází v Tisně nedaleko autosalonu Dalmacija na ostrově Murter, zkušenosti v přírodním prostředí pod teplým sluncem, které si můžete odpočinout v krásných a čistých vodách našeho moře. Můžete se snadno dostat do zátoky, pokud budete následovat malou místní silnici, a všichni plavci, kteří přicházejí s vlastním autem mají prostorné parkovací místo. Tato pláž směřuje k severu a má výhled na kanál Pirovac. Moře na pláži je mělké a vhodné pro všechny věkové kategorie a pro méně kvalifikované plavce. Pláž je vyzdobena jemným pískem a teplým mořem, který ji voní.

 Pod Jasenovacem je další zátoka na jižní straně ostrova Murter. Pokud jste blízko, jděte a podívejte se na krásu této pláže. Je to zvláštní kvůli jeho úlevě, protože pláž je těsně před strmým svahem k moři, což přispívá k pocitu intimity v této malé zátoce. Nedokončený terén, pokud je tak nazvaný, vám dává pocit důvěrnosti a potřebného odpočinku v klidu a klidu.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala