Pláž Pod Jasenovac - Ostrov Murter Chorvatsko

# Pláž Pod Jasenovac - Ostrov Murter Chorvatsko

Sjeverna dalmacija

Betina (otok Murter)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Betina
24.01.2017. 12:07 dodajeIvan

Pod Jasenovac je další zátoka na jižní straně ostrova Murter. Pokud jste blízko, jděte a podívejte se na krásu této pláže. Je to zvláštní díky své úlevě, protože pláž je přímo před strmým sjezdem k moři, což přispívá k pocitu intimity v této malé zátoce. Nedokončený terén, pokud takzvaný, vám dává pocit intimity a nezbytného odpočinku v klidu a pohody. Lidé, kteří rádi vstanou brzy, jdou na pláž a jsou první u moře, jistě ocení tento přírodní záliv. Snooping plavec bude mít možnost chytit trochu kousnutí, zatímco později hosté budou spokojeni s kameny a dostatek prostoru k natažení a odpočinku. Tato pláž v blízkosti má menší autokemp a potřebné stravovací zařízení. Nenechte si to ujít. Vždy můžete najít společnost v blízkém kempu, a když jste na pláži - venkovní stoly jsou tou nejlepší volbou pro nápoje, které řídí žízeň. Při návštěvě nedalekého stravovacího zařízení můžete vidět Národní park Kornati. Doporučení: Pláž Poderje Murter.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala