Ostrov Murter - Pláž Podvrške

# Ostrov Murter - Pláž Podvrške

Sjeverna dalmacija

Betina (otok Murter)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Betina
24.01.2017. 09:56 dodajeIvan

Další pláž, kterou se obyvatelé mohou pochlubit, je pláž Podvrák. I když se zdá, že místní obyvatelé Murter tento klenot schovávají a udržují si ho pro sebe, určitě to není pravda. Všichni hosté jsou vítáni a ostrovani se snaží ukázat jim svou přirozenou krásu v nejlepším světle. Pláž se vyznačuje zejména bílým pískem, který dodává mořem azurové a křišťálově čisté barvy. Moře, které postihuje pláž, není hluboké, což znamená, že slabší plavci si ji budou moci plně vychutnat, stejně jako rodiče, kteří přicházejí s dětmi. Pokud hledáte místo pro relaxaci a uklidňující účinek, ponorka je pro vás pláž. Uklidňující barvy, o kterých jsme již zmínili práci na každém, takže i oni najdou svůj mír na silně oblázkové půdě. Na konci se dostanete - Pláž se nachází na jižní straně ostrova a můžete se k němu dostat po pobřežní silnici, která vede autem. Nedaleko je pláž Slanica. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala