Rabac Nudist Pláž FKK Girandella

# Rabac Nudist Pláž FKK Girandella

Istra

Rabac

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Rabac
28.07.2017. 16:53 dodajeGost

Tato neformální nudistická pláž se nachází na samém konci města Rabac, 300 metrů od hotelu "Neptun". Pláž je dlouhá asi 1500 m, skládající se z skal a několika malých oblázkových zátok, které jsou velmi oblíbené, s výhledem na ostrov Cres. Většina koupajících se na pláži je mimo oblečení. Velké parkoviště je k dispozici 150m od pláže. V blízkosti pláže a výše zmíněného hotelu, apartmánu a turistického střediska "Girandella" se nachází supermarket, kiosk a množství malých obchodů se suvenýry. K dispozici je také několik sportovních dvorů a nabídky pro vodní sporty a zábavy, jako je mini golf, půjčovna lodí apod. Pro využití těchto služeb je třeba se oblékat.

Naše objekty v okolí: Narcis Hotel Rabac (200 m), TUI Family Life Bellevue Resort 4 * (250 m), Valamar Girandella Resort 4 * (300 m)

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala