FKK Nudistická pláž Biograd - Crvena Luka

# FKK Nudistická pláž Biograd - Crvena Luka

Sjeverna dalmacija

Biograd na moru

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž je asi 300 m severně od Rudého přístavu nebo 1 km jižně od pláže Kumenat v Biogradu. Celá oblast mezi Kumenatou a Červenou Lukou je oblast, kde plavky jsou smíšené s oblečením a bez oblečení, protože pláž nemá oficiální označení FKK, ale roky je populární mezi naturisty.

Red Harbor Resort je uzavřený rezort. Koupání v areálu je účtováno 25 km. Pobřeží je převážně oblázkové a skalnaté s mělkými povodími. Obvykle není mnoho lidí a můžete vždy najít hezké místo, pokud se vám to líbí. Voda na většině míst je drsná, navzdory mělké vodě, jako některé z ostrých oblázků a kamenů ve vodě. Přineste s sebou pár dobrých plastových sandálů. Pláž Crvena Luka (fotografie).

Ale pokud budete pokračovat v chodu na jih, přijdete do nejkrásnější písečné a oblázkové zátoky. Záliv není velký, možná široký cca 150 m. Pláž je oblázková a písečná, ale mělká zátoka je zcela písečná. Voda je mimořádně krásná, teplá a čistá, vhodná k plavání, potápění nebo hraní v mělké písčité zátoce. Záliv je také navštívil mnoho jachet a lodí. Oni jsou zakotveni v zálivu a majitelé obvykle zůstávají nahý na svých lodích.

Na obou stranách zálivu je pobřeží skalnaté se stínovými stromy. Na pláži není žádný obsah, takže přinesete vše, co potřebujete.

Jedná se o jednu z nejkrásnějších volitelných pláží v Biogradě a jeho okolí. Nedaleko se nachází plaža Lumbrak.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala