Trajekt Dubrovnik - Korcula - Hvar - Brac - Split rozvrh a ceny Jadrolinija 2020

# Trajekt Dubrovnik - Korcula - Hvar - Brac - Split rozvrh a ceny Jadrolinija 2020

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na této stránce na obrázcích pod tímto textem můžete zkontrolovat jízdní řád a ceny odkazů na trajektové spojení Dubrovník - Korčula - Hvar - Bol (Brač) - Split 2020 pro dopravce Jadrolini v období od 01.06. - 30.09.2020, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2020. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na lokálních linkách na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Výletní linka odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty do všech hlavních ostrovů na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Vedle trajektu se nacházejí katamarány linkové mezi Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar.

Brod Dubrovnik - Korčula - Hvar - Bol (Brač) - Splitská plavba a ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala