Ferry Ploče - Trpanj (Pelješac) jízdní řád a ceny Jadrolinija 2020

# Ferry Ploče - Trpanj (Pelješac) jízdní řád a ceny Jadrolinija 2020

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na této stránce na obrázcích v tomto textu si můžete prohlédnout jízdní řád a jízdenky pro trajektové spojení Ploče - Trpanj (Pelješac) 2020 pro Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2020. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na místní linkě na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Červená navigace odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty na všechny hlavní ostrovy na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Vedle trajektu se nacházejí katamarány linkové mezi Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar. Na poloostrově Pelješac se nacházejí některé z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku, zejména v Žuljane, kde jsou pláže Vučine, Žuljana, Grdni a Kremena. V Trpanj je také krásná pláž Divna, Duba a Prapratna bay. Levné ubytování přímo od majitelů najdete na naší stránce Apartmány Pelješac.

Loď Ploče - Trpanj (Pelješac) plavební řád trajektu a ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala