Ferry Split Hvar jízdní řád a ceny Jadrolinija

# Ferry Split Hvar jízdní řád a ceny Jadrolinija

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na tomto místě v tomto textu níže obrázky, můžete zkontrolovat jízdní řád a jízdné ve vztahu trajektem Split - Stari Grad (Hvar) 2020 pro dopravce, Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2020. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na lokálních linkách na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Výletní linka odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty do všech hlavních ostrovů na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Vedle trajektu se nacházejí katamarány linkové mezi Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar. Tato linka vede od Splitu až po Staré Město na ostrově Hvar, jednosměrná cesta trvá 120 minut. Hvar je jedním z našich nejkrásnějších ostrovů plných krásných pláží a zátok. Naše doporučení je Lučišća Beach Sveta Nedjelja Hvar, krásná zátoka se nachází asi dva kilometry severně od Svety Nedjelja na ostrově Hvar. Dubov Dol Dubovica Pláž Hvar, krásná zátoka na cestě do Starého Města.

Lodní Split - Stari Grad (Hvar) splavné pořadí a cenyPrati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala