Ferry Makarska - Brac plachetnice a ceny 2020

# Ferry Makarska - Brac plachetnice a ceny 2020

Srednja dalmacija

Sumartin (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na tomto místě v tomto textu níže obrázky, můžete zkontrolovat jízdní řád a jízdné ve vztahu trajektu Makarska - Sumartin (Brac) 2020 pro dopravce, Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2020, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2020. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na lokálních linkách na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Výletní linka odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty do všech hlavních ostrovů na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Vedle trajektu se nacházejí katamarány linkové mezi Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar. Tato linka vede z Makarské do Sumartinu na ostrově Brač. Doporučujeme vám navštívit pláž Bol na ostrově Brač, jeden z nejznámější pláž na pobřeží Jaderského moře a pláže Beach Sumartin Brač Zora Pojedete-li trajektem od Makarské v místě Sumartin na ostrově Brač, nejprve uvidíte tuto krásnou pláž a pak na záliv a přístav, kde opuštění trajektu. Travel v jednom směru trvá 59 minut

Trajektem Makarska - Sumartin (Brac) jízdní řád a ceny Jadrolinija 2020

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala