Ferry Mali Lošinj jízdní řád a ceny Jadrolinija 2019 - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj

# Ferry Mali Lošinj jízdní řád a ceny Jadrolinija 2019 - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na tomto místě v tomto textu níže obrázků můžete zkontrolovat jízdní řád a ceny pro trajekty vztahu k Mali Lošinj - Srakane Vele - Unie - Susak - Mali Lošinj 2019 pro nosné Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2019, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2019. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na lokálních linkách na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Výletní linka odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty do všech hlavních ostrovů na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Kromě trajektu jsou zde zahrnuty i katamarán linky, které spojují Pula, Susak Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silbu, Zadar. Linie, která vede z Mali Lošinj k ostrovům Male Srakane a Suska. Susak je ostrov, který patří do skupiny na souostroví Cres-Lošinj a Susak je obec, která administrativně patří do městečka Mali Lošinj.

Lošinj, Susak, Unije, Srakane Vaše plachetnice a ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala