Ferry Rijeka - Rab - Novalja (Pag) jízdní řád a ceny Jadrolinija 2019

# Ferry Rijeka - Rab - Novalja (Pag) jízdní řád a ceny Jadrolinija 2019

Sjeverna dalmacija

Novalja (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na této stránce můžete na obrázcích pod tímto textem zkontrolovat jízdní řád a ceny trajektového lístku na trajekt Rijeka - Rab - Novalja (Pag) 2019 pro dopravce Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2019, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2019. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na lokálních linkách na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Výletní linka odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty do všech hlavních ostrovů na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Vedle trajektu se nacházejí katamarány linkové mezi Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar. Tento trajekt odjíždí z Rijeky, zastavuje se na ostrově Rab a pokračuje na ostrově Pag.

Rijeka Rab Novalja výletní linky a cenyPrati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala