Trajekt Istrie - Cres Jadrolinija 2018 ceny a kamionová trasa Brestova - Porozina (Cres)

# Trajekt Istrie - Cres Jadrolinija 2018 ceny a kamionová trasa Brestova - Porozina (Cres)

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na tomto místě v tomto textu níže obrázků můžete zkontrolovat jízdní řád a ceny pro trajekty vztahu k Brestova - Porozina (Cres), od Istrie na ostrov Cres 2018 pro nosné Jadrolinija v období od 01.06. - 30.09.2018, kdy jí letový řád přechází na letní plavbu. Veškeré informace jsou staženy z webových stránek Jadrolinija.hr a jsou přesné, platné pouze pro rok 2018. Za další roky navštivte oficiální webovou stránku Jadrolinija za oficiální ceny. Všechny odkazy jsou na lokálních linkách na Jadranu, mezi chorvatskými městy a ostrovy. Výletní linka odkazuje na letní část turistické sezóny, kdy pravidelně řídíte trajekty do všech hlavních ostrovů na Jadranu. Dále přinášíme ceny za každé trajektové spojení. Vedle trajektu se nacházejí katamarány linkové mezi Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba a Zadar. Elm je vesnice na východním pobřeží Istrijského poloostrova a propojit Istrijského poloostrova od ostrova Cres. Jednosměrná cesta trvá 20 minut na výletní lince

Istrie Cres a cenyPrati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala