FKK Velké a Malé úžiny Ostrovy Kromě Korčuly

# FKK Velké a Malé úžiny Ostrovy Kromě Korčuly

Južna dalmacija

Korčula (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Ostrovy se nacházejí ve východní části souostroví Korčula, na půli cesty mezi Pelješacem a Korčulou a jsou oblíbenou destinací pro naturisty. Ostrov Great Stupa je v nejširší části své délky pouhých 100 metrů a je mnohem větší než Malý Stupa. Na větším ostrově najdete hospůdek, kde si můžete vychutnat autentické pokrmy a nápoje. Malý ostrov je téměř úplně skalnatý a je ideální pro skok do moře. Větší ostrov má malou oblázkovou pláž a několik velkých hladkých ploch vhodných k opalování. Pláž na severním pobřeží ostrova má výhled na kanál, Orebič a Pelješac. Voda kolem ostrova je velmi čistá a křišťálově čistá, díky čemuž je celá oblast skvělým místem pro plavání a potápění. Vybavení v okolí: Restaurace Stupe, ostrov Majsanić, ostrov Majsan, ostrov Gojak

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala