Red Island beach

# Red Island beach

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Rovinj
29.06.2017. 12:56 dodajeGost

Red Island se skládá ze dvou propojených ostrovů, St Andrew a Maskin a je jedním z nejoblíbenějších turistických místo pro hosty ubytované v Rovinji. Ostrov se dostanete lodí, které běží od centra města každou hodinu a cesta trvá pouhých 15 minut. Ostrov má jehličnatý les a středomořské maquis. Nudistická nudistická pláž Red Island RovinjNa Red Island je velké množství různých pláží a některé z nich jsou nudistické pláže, a to zejména na ostrově Maskin, která je známá jako Gay ostrova. Nejnavštěvovanější pláže jsou na jižní straně St. Andrew a tyto pláže jsou ty nejlepší služby a nabídnout pro hotely a apartmány, které se nacházejí v blízkosti. Red Island je ideální plachtění destinací pro všechny, kteří jsou v blízkosti města Rovinj jsou lodě.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala