Valun, Cres FKK Nude Beach Zdovice a kemp obrázků

# Valun, Cres FKK Nude Beach Zdovice a kemp obrázků

Kvarner

Valun (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Valun
14.04.2017. 12:06 dodajeIvan

Valun Beach se nachází v blízkosti stejnojmenného městečka na ostrově. Obklopen zelení baldachýnem a je obklopen krásnou kamennou zdí zezadu. Na jedné straně pláže je přírodní skály, zatímco druhá provozuje malou cestu, která k němu vede. Cesta je osvětlená a vhodná pro lehký večerní procházky. Na pláži je malý, ale v žádném případě v blízkosti své hosty. Ačkoli populární, tato pláž přijímá své hosty, aniž by bylo nutné, aby se dav. Moře je klidné, mělké na břeh a příjemně teplá. Přijďte na pláži, relaxovat a užívat kupanju.Valun je malebná rybářská vesnice se nachází v zálivu Valun, existuje jen několik domů, několik restaurací a kaváren a kemp nad pláží Zdovice který je částečně naturisty. V letních měsících na strmé vozovce Valun téměř nemožné se dostat bezplatné parkoviště, restaurace a hostince v idylickém přístavu jsou obvykle plně obsazené.

Camping Zdovice ValunKamp Zdovice je malý, jednoduchý a idylický kemp se nachází v malebné zátoce Valun. Rozkládá se částečně zalesněné oblasti a může pojmout až 220 hostů. Pláž je písčitá a vhodná pro děti, které nabízejí snadný přístup k moři. Camping Zdovice pojme pouze stany a žádná vozidla. 


 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala